Comic-Con '12: Autor "Dystryktu 9" przepowiada, że Bugatti przetrwa do połowy XXII w.

/Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Comic-Con+%2712%3A+Autor+%22Dystryktu+9%22+przepowiada%2C+%C5%BCe+Bugatti+przetrwa+do+po%C5%82owy+XXII+w.-86925
Francuska marka ekskluzywnych samochodów Bugatti ma bardzo burzliwą historię, ale przynajmniej w oczach Neilla Blomkampa przyszłość wygląda świetlanie. W San Diego na Comic-Conie zaprezentowano bowiem pojazd przyszłości z filmu "Elysium" i widnieje na nim właśnie logo Bugatti.


(kliknij, aby powiększyć)

W roku 2159 istnieją dwie klasy ludzkości: zamożni, którzy żyją na stworzonej ludzkimi rękami stacji kosmicznej Elizjum, oraz reszta, zasiedlająca przeludnioną Ziemię. Radna Rhodes (Jodie Foster) nie cofnie się przed niczym, aby przeforsować antyimigracyjne prawo i ocalić luksusowy styl życia obywateli Elizjum. To oczywiście nie powstrzymuje ludzi przed próbami dostania się na stację, bez względu na koszty. Kiedy pechowiec Max (Matt Damon) zostaje po raz kolejny przyparty do muru, zgadza się podjąć niezwykle ryzykowną misję. Od jej wyniku zależy nie tylko jego życie, ale i równowaga między dwoma odległymi światami.