Glen Powell i Adria Arjona na plakacie komedii "Hit Man". Film od piątku w kinach

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Glen+Powell+i+Adria+Arjona+na+plakacie+komedii+%22Hit+Man%22.+Film+od+pi%C4%85tku+w+kinach-155578
Glen Powell i Adria Arjona na plakacie komedii "Hit Man". Film od piątku w kinach
Już w piątek do kin w całej Polsce trafi komedia akcji "Hit Man". Z tej okazji prezentujemy plakat filmu przedstawiający jego gwiazdy Glena Powella i Adrię Arjonę.


O filmie "Hit Man"Doceniony przez krytyków i festiwalową publiczność (96% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes!), "Hit Man" to komediowy film sensacyjny w reżyserii wielokrotnie nominowanego do Oscara – Richarda Linklatera ("Boyhood", cykl "Przed wschodem słońca"). W roli głównej – współpracownika policji, który by złapać osoby zlecające morderstwa – sam wciela się w zabójcę, wystąpił znany z megahitu "Top Gun: Maverick" oraz filmów "Tylko nie ty" i "Twisters" – Glen Powell. Partneruje mu zjawiskowa Adria Arjona ("Morbius", "Detektyw") oraz gwiazda serialu "The Walking Dead" Austin Amelio. Scenariusz filmu zainspirowały prawdziwe, choć nieprawdopodobne wydarzenia, opisane w 2001 roku na łamach magazynu Texas Monthly. "Hit Man" to jedyne w swoim rodzaju połączenie akcji, humoru, suspensu, sensacji i burzliwego romansu. Przegapić ten film to prawdziwa zbrodnia! "Hit Man" od 17 maja tylko w kinach!

Na co dzień skryty i nieśmiały profesor filozofii Gary Johnson (Glen Powell), pokazuje drugie oblicze, dorabiając jako "fałszywy zabójca" na usługach Departamentu Policji z Nowego Orleanu. Obdarzony niespotykanym talentem do zdumiewających metamorfoz i przebieranek, mężczyzna nie ma sobie równych w wyłapywaniu ludzi planujących morderstwa swoich wrogów. Co jednak, gdy – podszywając się pod seksownego killera – sam znajdzie się pod wpływem i urokiem kobiety, którą zamierzał posłać za kratki? Czy uwikłany w gorący romans zdoła oprzeć się pięknej Madison (Adria Arjona), czy też sam stanie się ofiarą w tej przebiegłej grze pozorów?

Zwiastun filmu "Hit Man"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones