Haley Bennett i Sam Riley w nowym filmie. "Ona jest miłością" w kinach od piątku

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Haley+Bennett+i+Sam+Riley+w+nowym+filmie.+%22Ona+jest+mi%C5%82o%C5%9Bci%C4%85%22+w+kinach+od+pi%C4%85tku-150482
Haley Bennett i Sam Riley w nowym filmie. "Ona jest miłością" w kinach od piątku
Znana w roli w filmie "Niedosyt" Haley Bennett i gwiazda kultowego "Control" Sam Riley w rolach eks-małżonków, którzy nieoczekiwanie spotykają się po latach. Dramat romantyczny "Ona jest miłością" w kinach już od 28 kwietnia


Patricia przyjeżdża do wiejskiego hotelu w Kornwalii. Spotyka swojego byłego męża, który zarządza tym miejscem ze swoją dziewczyną. Sytuacja staje się jeszcze bardziej niezręczna, gdy wracają wspomnieniami do przeszłości podczas jednej z nocy.

Film "Ona jest miłością" pokazuje, że spotkanie z dawnym chłopakiem to jedno, ale dzielenie dachu z byłym kochankiem i jego nową dziewczyną to już zupełnie inna sprawa. Nowa produkcja wyreżyserowana przez Jamiego Adamsa przenosi termin "niezręczny" na zupełnie inny poziom.  Zadaje pytania o to, czy wspomnienia mogą na nowo połączyć eks-małżonków oraz jak może wyglądać spotkanie byłej pary po latach?

Jako reżyser staram się wyznaczać pewne kierunki aktorom. Chodzi o to, aby upewnić się, że podążamy razem w dobrą stronę. W tym wszystkim to oni są najważniejsi, doskonale znają swoje postacie, wiedzą w jakim są miejscu i dokąd zmierzają w filmie. Wierzą we mnie i ufają, że zabiorę ich tam, gdzie trzeba. Na szczęście w "Ona jest miłością" to się idealnie sprawdziło, bo miałem niesamowitą obsadę, czyli Haley i Sama, którzy byli najbardziej otwartymi i odważnymi współpracownikami, jakich kiedykolwiek miałem – mówi reżyser Jamie Adams.

Światowa premiera filmu "Ona jest miłością" odbyła się podczas BFI London Film Festival. W rolach głównych występują: Haley Bennett ("Cyrano"), Sam Riley ("Control"), Marisa Abela ("Szpieg, którego nie było"). Za scenariusz i reżyserię odpowiada Jamie Adams ("Bittersweet Symphony"), zdjęcia Jan Vrhovnik ("Klasowy wróg"), muzyka Chris Hyson ("Pink wall"). Dystrybucja w Polsce - Galapagos Films.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones