film

Szpieg, którego nie było

Rogue Agent
2022
1h 56m
6,3 2 485
ocen
6,3 10 1 2485
5,5 2
oceny krytyków
Tajemniczy mężczyzna podający się za szpiega realizuje swój niebezpieczny plan, w którym przeszkodzić mu może jedynie nowo poznana Alice. Zobacz pełny opis
Szpieg, którego nie było zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Szpieg, którego nie było
Zwiastun nr 1
nr 1 2022-07-15T10:17:55 https://fwcdn.pl/webv/19/27/61927/61927.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/84/10016184/Rogue_Agent___Official_Trailer_ft__Gemma_Arterton_HD_IFC_Films.vp9.1080p.webm

Pasjonujący thriller szpiegowski. Tajemniczy mężczyzna podający się za szpiega realizuje swój niebezpieczny plan, w którym przeszkodzić mu może jedynie nowo poznana Alice. Scenariusz oparto na prawdziwej historii – przez co wywołuje dodatkowe dreszcze jeszcze długo po seansie!

Zdjęcia do filmu kręcono w latarniach morskich w South Foreland, na drodze Upper Road, na plaży St Margaret's Bay w Dover (Anglia, Wielka Brytania), oraz w latarni Trinity Buoy Wharf w Londynie (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Trochę tu thrillera,trochę kina szpiegowskiego,trochę dramatu i trochę romansu - przyjemnie się to oglądało.Jest w tym filmie tajemnica,jest bardzo dobrze zagrana główna rola męska,jest moja ulubiona Gemma od której wprost oczu nie można oderwać - no i plusik,że to historia na faktach.Polecam.

Film nadzwyczaj dobry, mimo dość... Rozwlekłego początku, pozornie prowadzącego do nikąd konkretnie. Może jednak pozostawić cień traumy i z pewnością sporą dawkę ostrożności. Warto przeczekać pierwsze sceny, które mogą sugerować nieco inny gatunek... Solidne 8 ode mnie.

Świetny

ocenił(a) film na 8

Świetny film, aż dziwne, że przeszedł bez echa. I ten głos Gemmy....

Ten film juz od kilku dni jest na Netfix w UK. Wlasnie obejrzalam.

Niestety, polski tytuł to straszny spoiler...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones