Ice Cube stracił 9 milionów. Co szczepionka na COVID-19 ma z tym wspólnego?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ice+Cube+przyznaje%2C+%C5%BCe+straci%C5%82+kontrakt+na+9+milion%C3%B3w+dolar%C3%B3w%2C+bo+odm%C3%B3wi%C5%82+szczepienia+przeciw+COVID-19-148546
Ice Cube stracił 9 milionów. Co szczepionka na COVID-19 ma z tym wspólnego?
źródło: Getty Images
autor: Rich Polk
W 2021 roku Ice Cube miał trafić na plan komedii "Oh Hell No". Tak się jednak nie stało, ponieważ aktor odmówił przyjęcia szczepionki przeciwko COVID-19. Teraz, w podcaście "Million Dollaz Worth of Game" ujawnił, ile go kosztowała ta decyzja.

9 milionów dolarów, których nie dostał Ice CubeIce Cube ujawnił, że miał otrzymać 9 milionów dolarów za udział w komedii "Oh Hell No". Kiedy jednak dowiedział się, że obowiązkowe jest szczepienie przeciwko COVID-19, stracił te pieniądze, ponieważ odmówił przyjęcia zastrzyku. I choć po roku utrata milionów wciąż go boli, to zdania o szczepionce nie zmienił.

Tak mówił o całej sprawie w podcaście "Million Dollaz Worth of Game":

Odrzuciłem rolę w filmie, ponieważ nie chciałem pieprzonego zastrzyku. Odrzuciłem 9 milionów dolarów, ponieważ nie chciałem się szczepić. Pieprzyć szczepionkę i pieprzyć tych, którzy chcieli mnie zmusić do jej przyjęcia. Nie wiem, co teraz myśli o mnie Hollywood.

Potem wyjaśnił jeszcze, że: nie odrzuciłem [9 milionów]. Zasrańcy nie chcieli mi ich dać, bo odmówiłem przyjęcia szczepionki.

GettyImages-1416536694.jpg Getty Images © Todd Kirkland


O czym opowiada komedia "Oh Hell No"?"Oh Hell No" to opowieść o Shermanie oraz Willu, wieloletnich przyjaciołach, których relacja zostaje wystawiona na poważną próbę. Otóż Sherman zakochuje się w mamie swojego kumpla i ani myśli poświęcać tej miłości na ołtarzu przyjaźni. Tymczasem Will zrobi wszystko, by przerwać ich sielankę.

Ice Cube miał być jedną z gwiazd produkcji. Drugą został Jack Black. Rapper/aktor dołączył do obsady w czerwcu 2021 roku. Zdjęcia miały ruszyć zimą na Hawajach.

"Oh Hell No" to drugi projekt, jaki porzucił w tamtym czasie Ice Cube. Aktor zrezygnował też z występu w bokserskim dramacie "Flint Strong" - nie wiadomo, z jakich powodów.

W trakcie pandemii gwiazdor aktywnie promował noszenie masek i testowanie się na obecność COVID-19.

Zobacz podcast "Million Dollaz Worth of Game", w którym wystąpił Ice Cube:
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones