Sofia Boutella i Ice Cube w komedii z Dave'em Bautistą

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sofia+Boutella+i+Ice+Cube+w+komedii+z+Dave%27em+Bautist%C4%85-151414
Sofia Boutella i Ice Cube w komedii z Dave'em Bautistą
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Powiększa się obsada komedii akcji "The Killer's Game". Angaż otrzymali: Sofia Boutella ("Rebel Moon"), Ice Cube ("Na topie") oraz Ben Kingsley ("Dalíland"). Gwiazdą projektu jest Dave Bautista.

Długa droga do ekranizacji "The Killer's Game"Film jest ekranizacją książki Jaya Bonansingi. Bautista wcieli się w doświadczonego zabójcę, który dowiaduje się, iż cierpi na nieuleczalną chorobę. Aby oszczędzić sobie cierpień, mężczyzna zleca kolegom po fachu kontrakt na samego siebie. Wkrótce odkrywa jednak, że lekarska diagnoza była błędna. Niestety, zlecenia nie można już odwołać. Rozpoczyna się walka o życie.


Hollywood próbuje zekranizować powieść Bonansingi od dwóch dekad. Pierwotnie film miał powstać dla Paramountu, a wśród kandydatów na reżysera byli: Alex Proyas, Renny Harlin, Wolfgang Petersen i John Woo. Wśród kandydatów do głównej roli byli Michael Keaton i Wesley Snipes.

Projekt powrócił z niebytu w 2015 roku za sprawą STX. W 2018 roku jego gwiazdą został Jason Statham, a za kamerą miał stanąć D.J. Caruso. Statham jednak wycofał się rok później i to wtedy po raz pierwszy Bautista związał się z projektem. Wtedy nastąpiła pandemia COVID-19 i nic z filmu nie wyszło.

Zdjęcia ostatecznie mają ruszyć jeszcze latem. Kręcone będą w Budapeszcie.

Tak powstaje "Rebel Moon"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones