Ice Cube nie chce się szczepić i nie zagra z Jackiem Blackiem

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ice+Cube+nie+chce+si%C4%99+szczepi%C4%87+i+nie+zagra+z+Jackiem+Blackiem-144391
Ice Cube nie chce się szczepić i nie zagra z Jackiem Blackiem
źródło: Getty Images
autor: Tim Nwachukwu
Ice Cube ("21 Jump Street") zrezygnował z występu w przygotowywanej przez studio Sony komedii "Oh Hell No". Gwiazdor miał wystąpić w filmie u boku Jacka Blacka ("Jumanji: Następny poziom"), ale odmówił prośbom producentów, by się zaszczepić. Ice Cube odrzucił tym samym gażę w wysokości 9 milionów dolarów.

"Oh Hell No" - komedia z Ice Cube'em i Jackiem Blackiem


"Oh Hell No" to opowieść o Shermanie oraz Willu, wieloletnich przyjaciołach, których relacja zostaje wystawiona na poważną próbę. Otóż Sherman zakochuje się w mamie swojego kumpla i ani myśli poświęcać tej miłości na ołtarzu przyjaźni. Tymczasem Will zrobi wszystko, by przerwać ich sielankę.

GettyImages-1197600752.jpg Getty Images © Kevin Winter


Za kamerą stanie Kitao Sakurai ("Bad Trip"), a scenariusz napisali Scot Armstrong ("Old School"), Tracy Oliver ("Girls Trip"), Jessica Gao ("She-Hulk") i Rodney Rothman ("Spider-Man: Uniwersum").

Ice Cube rezygnuje z udziału w filmie


Ice Cube dołączył do projektu w czerwcu. Zdjęcia miały ruszyć zimą na Hawajach. Producenci wprowadzili wymóg szczepień dla obsady. Po rezygnacji Ice Cube'a początek prac prawdopodobnie się opóźni. Studio poszukuje obecnie zastępstwa dla aktora. Black, który doznał kontuzji podczas kręcenia finałowego odcinka show Conana O'Briena, wciąż jest zaangażowany w projekt. Nikt z osób związanych z produkcją nie skomentował na razie decyzji Ice Cube'a. On też nie zabrał głosu w sprawie.

"Oh Hell No" to drugi projekt, jaki porzucił w ostatnim czasie Ice Cube. Aktor zrezygnował też z występu w bokserskim dramacie "Flint Strong" - nie wiadomo, z jakich powodów. W trakcie pandemii gwiazdor aktywnie promował noszenie masek i testowanie się na obecność COVID-19.

Ice Cube - od rapera do aktora


Ice Cube, właściwie O'Shea Jackson Sr. to amerykański raper, producent, aktor i scenarzysta. Był członkiem grupy N.W.A., ale porzucił ją w 1989 roku i rozpoczął karierę solową. Zagrał w takich filmach jak m.in. "Chłopaki z sąsiedztwa", "Złoto pustyni", "Piątek", "Barbershop" i "21 Jump Street". Był też m.in. producentem filmu "Straight Outta Compton", który opowiadał historię grupy N.W.A.