Nicholas Galitzine z "Na samą myśl o tobie" jako nowy He-Man!

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nicholas+Galitzine+z+%22Na+sam%C4%85+my%C5%9Bl+o+tobie%22+w+widowisku+o+He-Manie+%E2%80%93+Filmweb-155843
Nicholas Galitzine z "Na samą myśl o tobie" jako nowy He-Man!
Nicholas Galitzine, którego można właśnie oglądać w Amazon Prime w filmie "Na samą myśl o tobie" z Anne Hathaway, zagra główną rolę w widowisku o He-Manie pod tytułem "Masters of the Universe". Pasuje do roli umięśnionego blondyna?
Premiera filmu planowana jest na czerwiec 2026 roku.        

GettyImages-2151812696.jpg Getty Images © Theo Wargo


Co wiemy o "Masters of the Universe"?


"Masters of the Universe" to aktorskie widowisko o He-Manie, które miało pierwotnie powstać dla studia Sony. Potem znalazło swój dom w platformie Netflix, która w międzyczasie rozwinęła animowane uniwersum. Film aktorski jednak dla tej platformy nie powstanie. Projekt przeniósł się do Amazonu.

Przez lata z filmem związanych było wielu twórców. Wersję "Masters of the Universe" dla Amazon MGM Studios nakręci Travis Knight, który ma na swoim koncie m.in. "Bumblebee". Za scenariusz odpowiada Chris Butler, który pracował przy dwóch animacja należącego do Knighta studia Laika "ParaNorman" oraz "Kubo i dwie struny" (ten ostatni Knight także wyreżyserował).


"Masters of the Universe" to historia 10-letniego księcia Eternii, którego statek kosmiczny rozbił się na Ziemi rozdzielając go od magicznego miecza. Dwie dekady później Adamowi udaje się odnaleźć miecz, dzięki któremu zostanie sprowadzony z powrotem do Eternii, które grozi niebezpieczeństwo ze strony potężnego Szkieletora. Zanim Książę Adam będzie gotowy stanąć do walki ze złem, musi odkryć tajemnicę swojej przeszłości, by stać się He-Manem - najpotężniejszym człowiekiem we wszechświecie.

Amazon pracuje nad filmem we współpracy z zabawkarskim gigantem, firmą Mattel. Film trafi do amerykańskich kin 5 czerwca 2026 roku.

Jakiś czas temu pisaliśmy, że mocnym kandydatem do reżyserowania filmu jest Travis Knight, autor "Bumblebee".

Nicholas Galitzine w zwiastunie filmu "Na samą myśl o tobie" z Anne HathawayPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones