Nowa aplikacja Filmwebu jest już dostępna na iOS!

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Nowa+aplikacja+Filmwebu+jest+ju%C5%BC+dost%C4%99pna+na+iOS+%E2%80%93+Filmweb-153252
Nowa aplikacja Filmwebu jest już dostępna na iOS!
Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że wyczekiwana przez miłośników kina nowa aplikacja Filmwebu jest już dostępna do pobrania POD LINKIEM TUTAJ! Aplikacja jest darmowa.

Posiadacze smartfonów z systemem iOS już teraz mogą zyskać dostęp do drugiej największej bazy filmowej na świecie wprost ze swoich telefonów. W aplikacji znajdziecie też największy w Polsce zbiór bibliotek serwisów streamingowych – sprawdzanie, co i gdzie obejrzeć staje się więc jeszcze prostsze! Możecie tu również oceniać swoje ulubione tytuły, dzielić się komentarzami na ich temat oraz sprawdzać opinie swoich znajomych. Oto świat filmu w zasięgu Waszych rąk!

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że aplikacja w wersji na system Android jest już w drodze! Premiera już bardzo niedługo.

Jakie ułatwienia znajdziecie w nowej aplikacji Filmwebu?kolekcje VOD, program TV i repertuar kin

Nowa aplikacja Filmwebu daje możliwość przeglądania bibliotek największej liczby serwisów streamingowych w jedynym miejscu. Możecie tu też zapoznać się z programem TV oraz repertuarem kin z poziomu wybranych tytułów. Za pomocą jednego kliknięcia sprawdzicie więc, gdzie obejrzeć interesujące Was produkcje – na VOD, w telewizji bądź kinie. 


baza filmów, seriali i osób kina

W drugiej największej bazie filmowej na świecie znajdziecie informacje o osobach związanych z kinem oraz wszystkich interesujących Was tytułach – od klasyków przez najgłośniejsze blockbustery po niszowe perełki. Możecie je dodawać do "chcę obejrzeć", oceniać i komentować. Czekają tu też na Was zwiastuny, ciekawostki oraz rankingi. 


newsy i recenzje

W nowej aplikacji Filmwebu znajdziecie codzienną porcję najświeższych newsów ze świata filmu i seriali, a także artykuły, wywiady i relacje z najważniejszych światowych festiwali. Z Filmwebem nic nie przegapicie! Na kartach filmów przeczytacie również recenzje zarówno krytyków, jak i użytkowników Filmwebu. Bierzcie to i komentujcie!


prywatny profil

Nowa aplikacja Filmwebu to także Twój prywatny świat filmów. Można tu zarządzać swoimi ocenami, a także dodawać filmy oraz postacie do ulubionych. To również miejsce, gdzie możesz śledzić oceny swoich znajomych, odkrywać nowe tytuły i dzielić się opiniami z innymi. 


Z nową aplikacją Filmwebu świat kina jest jeszcze bliżej!

Nowa aplikacja Filmwebu – skąd pobrać?Nowa aplikacja Filmwebu na telefony z systemem iOS jest darmowa. Można ją pobrać POD LINKIEM TUTAJ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones