Po "Gladiatorze 2" The Beatles? Paul Mescal legendą muzyki

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Po+%22Gladiatorze+2%22+The+Beatles+Paul+Mescal+legend%C4%85+muzyki+w+czterech+filmach+Sama+Mendesa-155786
Po "Gladiatorze 2" The Beatles? Paul Mescal legendą muzyki
źródło: Getty Images
autor: Stuart C. Wilson
Portal The Hollywood Reporter wybrał dziesięć wschodzących gwiazd Hollywoodu. W grupie tej znalazł się Paul Mescal, aktor znany z filmu "Dobrzy nieznajomi", który wkrótce podbije (prawdopodobnie) świat widowiskiem "Gladiator 2". Przy okazji portal ujawnił, w czym jeszcze Mescal może zagrać.

Paul Mescal jako gwiazda filmów o The BeatlesWszystko wskazuje na to, że Irlandczyk ma szansę zagrać jednego z członków legendarnego zespołu The Beatles. Jak wiadomo Sony i reżyser Sam Mendes szykują się do realizacji nietypowej biografii. Nietypowej, bo zamiast jednego filmu, powstaną cztery. Każdy z nich skupi się na innym członku zespołu.

GettyImages-73998046.jpg Getty Images © Michael Ochs Archives


Premierę zaplanowano na 2027 rok, ale na razie nie znamy szczegółów tego, jak poszczególne filmy będą wchodzić do kin. Sam Mendes ma wyreżyserować każdy z czterech filmów. Reżyser ma wizję czterech przeplatających się historii, każdej opowiedzianej z punktu widzenia innego członka grupy.

To pierwszy raz w historii, kiedy Apple Corps Ltd. i BeatlesiPaul McCartney, Ringo Starr oraz rodziny Johna Lennona i George'a Harrisona - udostępniły prawa do biografii i muzyki Czwórki z Liverpoolu.

Zwiastun filmu "Dobrzy nieznajomi"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones