James Bond będzie dużo młodszy. Paul Mescal kandydatem?

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Plotka.+Paul+Mescal%2C+gwiazda+%22Gladiatora+2%22%2C+mo%C5%BCe+zosta%C4%87+Jamesem+Bondem-153233
James Bond będzie dużo młodszy. Paul Mescal kandydatem?
źródło: Getty Images
autor: Mike Coppola
Brytyjska gazeta "The Sun" postanowiła podgrzać atmosferę wokół Jamesa Bonda. Od "Nie czas umierać" minęły już dwa lata, a my wciąż nie wiemy, kto zagra bohatera w kolejnym filmie. My nie wiemy, ale "The Sun" twierdzi, że wie.

Dwóch kandydatów do roli Jamesa Bonda"The Sun" podaje, że szansę na angaż ma dwóch aktorów. Nazwisko jednego z nich ujawnia i nie jest to żadna niespodzianka. Ten aktor jest ostatnio wiązany z każdym projektem. Gazeta twierdzi bowiem, że to Paul Mescal.

Paul Mescal to jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów z Wysp ostatnich lat. Przełomem w jego karierze był serial "Normalni ludzie" z 2020 roku. Od tamtej pory co chwilę możemy go oglądać w udanych artystycznie produkcjach. Zachwycił widzów w "Aftersun". Wiedzieliśmy go w "Córce". A w tym roku zagrał w obsypywanym nagrodami filmie "Dobrzy nieznajomi".

Jego popularność jeszcze wzrośnie w przyszłym roku, kiedy premierę będzie miało widowisko "Gladiator 2", w którym zagrał główną rolę.

Jeśli "The Sun" ma wiarygodne informacje, oznacza to radykalne odmłodzenie Jamesa Bonda. Paul Mescal jest bowiem o 28 lat młodszy od Daniela Craiga, ostatniego odtwórcy tej postaci.


James Bond zostanie wymyślony na nowoTo by się zgadzało z ogólnym podejściem Barbary Broccoli, która w październiku mówiła, że czasy się zmieniły, więc i Jamesa Bonda trzeba wymyślić na nowo. Dokładnie tak, jak za każdym razem, kiedy wprowadzono nowego aktora.

Wrócę do "GoldenEye", gdy wszyscy mówili: "Zimna wojna się skończyła, mur berliński runął, Bond nie żyje, nie potrzebujemy już Bonda, na świecie zapanował pokój i nie ma już czarnych charakterów". O rany, ależ oni się mylili! – mówiła w wywiadzie dla magazynu "The Guardian".

Kiedy po Piersie Brosnanie rolę Jamesa Bonda przejął Daniel Craig, producenci chcieli skupić się na tym, jak powinien wyglądać bohater na miarę XXI wieku.

Daniel dał nam możliwość zagłębienia się w życie emocjonalne postaci... no i świat był na to gotowy. Wydaje mi się, że te filmy odzwierciedlają czasy, w których powstają, a przed producentami daleka, daleka droga, by wymyślić je na nowo na potrzeby kolejnego rozdziału.

Wybraliśmy najlepszych przeciwników Jamesa Bonda
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones