TYLKO U NAS: Czesław nie śpiewa, a uczy podrywu na plakacie "Szkoły uwodzenia Czesława M."

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/TYLKO+U+NAS%3A+Czes%C5%82aw+nie+%C5%9Bpiewa%2C+a+uczy+podrywu+na+plakacie+%22Szko%C5%82y+uwodzenia+Czes%C5%82awa+M.%22-119059
Wspólnie z Next Film prezentujemy Wam premierowo plakat polskiej komedii "Szkoła uwodzenia Czesława M.". Film trafi do kin 21 października.


"Szkoła uwodzenia Czesława M." to historia popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Czesław M. przypadkiem trafia do Świnoujścia. Poznaje Adama i Zygmunta, byłych stoczniowców, którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą na Wybrzeżu szkołę uwodzenia dla mężczyzn. Czy dzięki niej w końcu osiągną wymarzony sukces?

Film Aleksandra Dembskiego jest ciepłą i optymistyczną historią o poszukiwaniu szczęścia i własnej drogi.  To komedia o zaskakujących konsekwencjach życiowych wyborów z oryginalną ścieżką dźwiękową. W roli głównej zobaczymy Czesława Mozila. Wokalista, kompozytor i multiinstrumentalista, znany jest szerokiej publiczności jako lider polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa. Jego album „Debiut” został dwukrotnie wyróżniony platynową płytą. Urodzony w Polsce i wychowany w Danii absolwent Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej to nie tylko osobowość artystyczna, ale i telewizyjna. W 2011 roku został jurorem w popularnym programie talent show „X Factor”. Rolą tytułową w "Szkole uwodzenia Czesława M." debiutuje jako aktor pierwszoplanowy.