Nadchodzi nowy "Awatar"! Niestety, dopiero w 2025 roku

Yahoo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rcy+seriali+%22Awatar%3A+Legenda+Aanga%22+i+%22Legenda+Korry%22+szykuj%C4%85+kontynuacj%C4%99.+Premiera+na+Paramount%2B-148944
Nadchodzi nowy "Awatar"! Niestety, dopiero w 2025 roku
Rok 2022 należał do fanów seriali "Awatar: Legenda Aanga" i "Legenda Korry". Zasypani zostali całą masą ekscytujących wiadomości. Najnowsza z nich właśnie robi furorę w sieci. Otóż w przygotowaniu jest już trzeci "Awatar".

Co wiemy o nowym serialu w świecie "Awatara"?Niestety na nowy projekt przyjdzie nam trochę poczekać. Jego premiera planowana jest dopiero na rok 2025. W Stanach Zjednoczonych serial będzie emitowany na platformie Paramount+.

Projekt nie ma jeszcze tytuły. O samej fabule też nie wiemy zbyt wiele. Akcja serialu ma się rozgrywać po wydarzeniach z "Legendy Korry". Nowym Awatarem będzie mag ziemi


Rośnie uniwersum "Awatara"Akcja rozpoczętego w 2005 roku "Awatara: Legendy Aanga" rozgrywa się w baśniowej krainie. Naród Ognia próbuje przejąć panowanie nad światem. Opór stawiają mu pozostałe ziemskie nacje: Plemiona Wody, Królestwo Ziemi oraz Nomadowie Powietrza. W każdej z nich żyją magowie – ludzie, posiadający władzę nad jednym z czterech żywiołów. Jednak świat może uratować tylko Awatar - jedyny mag, który panuje nad wszystkimi żywiołami. Jest nim dwunastoletni Aang, który musi pokonać liczne przeszkody i wykazać się ogromną odpowiedzialnością.

Serial cieszył się olbrzymią popularnością i zapoczątkował całe medialne uniwersum. W 2012 roku swoją premierę miała osadzona w tym samym świecie co "Awatar" "Legenda Korry". Jego akcja rozgrywała się wiele pokoleń po wydarzeniach z oryginału.

W 2018 roku Netflix ogłosił, że przygotuje aktorską wersję serialu "Awatar: Legenda Aanga". Projekt nosi oczywiście tytuł "Avatar: The Last Airbender" i jest właśnie w przygotowaniu. Aanga gra Gordon Cormier, którego mogliście oglądać np. w serialu "Bastion".

Z kolei w tym roku ogłoszono, że powstanie animowana trylogia rozgrywającą się w świecie "Awatara". Pierwszy z nich trafi do kin w 2025 roku i będzie opowiadać nowe przygody Aanga i jego przyjaciół.

Zwiastun serialu "Legenda Korry"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones