AC/DC

7,9
22 oceny muzyki
powrót do forum osoby AC/DC

Niestety jak dla mnie ich muzyka to wiocha :P Drą się jak jacyś debile :P... Rozumiem, że komuś się to może podobać, ale niestety nie mi i dlatego daję 1/10...

Goku

Zauważ, że to rock. Prawdziwy rock, klasyka. Jeśli nie znasz zespołu, muzyki, nie oceniaj, proszę.

Milady_2

Ja tam jestem wielka fanką AC/DC, zresztą, całego oldschoolowego hard rocka, jednak nie uważam, że jest to JEDYNA SŁUSZNA MUZYKA i nie skreślam innych, a tym bardziej nie uważam, że osoby o odmiennym guście nie mogą być interesujące :) Wręcz przeciwnie, zawsze można się od nich czegoś nauczyć (choćby udowodnić sobie, że nie warto słuchać niczego innego :P).
Nawołuję więc do wzajemnej miłości i tolerancji. No bo po co mamy się kłócić o takie bzdury?
Pozdrawiam.

Goku

Marsz do szkoły, a nie takie pierdoły o gigantach rocka wypisujesz. Twój staruszek musi być spoko gość, skoro ich słucha. Przyjdzie czas, że jeszcze będziesz chciał od niego płyty pożyczyć.

pierre_nick

Goku : W takim razie pozdrów staruszka odemnie ;) A ty padnij na kolana przed najblizszą gitarą elektryczną ( może twój ojciec ma ? ) i przeproś Boga Rocka za określenie muzyki jednych z największych artystów Hard Rocka jako "Drą się jak jacyś debile" :P ( jeśli ktoś jeszcze nie załapał to żartuję sobie ;) ).

Dark_Side_Of_The_Moo n : "Nawołuję więc do wzajemnej miłości i tolerancji" - Czyli jak to mawiają ( mawiali ? ) hippisi : "Peace & Love". Lub jak mawia nasz premier ojczysty " Kochajmy się wszyscy" ;)

Goku

to ulubiony zespół mojego starego, ja też ich lubię posłuchać 10/10

użytkownik usunięty
astral55

Ja ich lubię stosunkowo od niedawna i zaraził mnie tym również mój tata ;) To jest taka muzyka, która moim zdaniem, nigdy się nie zestarzeje, bo w każdym pokoleniu znajdą się ludzie chcący jej słuchać (mam zaledwie 15 lat- ot idealny przykład).
Dla mnie 10/10, fenomenalne.

Mój stary - fan Iron Maiden, Def Leppard, AC/DC przelał na mnie swoją miłość do 2 ostatnich. Choć nie powiem.. Początki były trudne. Najpierw to miałem podobną opinię co nasz nieszczęsny Goku(że to darci ryja i tyle), ale młody byłem, bardzo młody. Z biegiem czasu zacząłem widzieć ich prawdziwy geniusz i tę niesamowitą energię. Na wszystko potrzeba czasu.

era

widzę, że wszystkich ojciec zaraził :D chociaż u mnie to raczej cała rodzina za rockiem jest :)...miałam dokładnie tak samo jak ty, młoda, głupia... na szczęście w 5 klasie podstawówki mi się odwidziało xD...

Edit:
ehh... no i znowu nie zobaczyłam na datę... .__. trudno się mówi :D

Goku

:|
:| :\
Dajcie dziecku szanse, moze jeszcze wyrosnie ze swojego prawdopodobnego zauroczenia mlodziezowym umca umca-debilizmem..
A moze nie wyrosnie i juz zawsze sam bedzie WIOCHĄ słuchajac takiego badziewia i mowiac ze "AC/DC dra sie jak jacyś debile".
Przykro mi ale wlasnie takim postem sam prezentujesz sie wyjatkowo zalosnie wsrod ludzkosci :*
Kazdy ojciec kiedys AC/DC sluchal, to byly czasy LUDZIE!
Pozdrawiam wszystkich ktorzy poszli ich sladami i doceniaja ten geniusz, energie i rock n rolla.

Cyanide

"Dajcie dziecku szanse, moze jeszcze wyrosnie ze swojego prawdopodobnego zauroczenia mlodziezowym umca umca-debilizmem.. "
CAŁKOWICIE POPIERAM !!!
Niestety nie każdy ojciec słuchał AC/DC. Mój dajmy na to lubił i lubi taką wiochę jak modern talking. Jest Moim ojcem więc co mam mu krzywde zrobić :-)
BACK IN BLACK Rules

wielebny_5

E, daj spokój, Modern Talking to pop który można posłuchać, i się pozlewać przy nim :P Przynajmniej jakiś poziom trzyma, porównując zwłaszcza do dzisiejszej muzyki dla mas.

A chłopak moze sie wyrobi, poczuje i zrozumie czym jest muzyka. Moze zacznie słuchać Ac/dc, Zeppelin'ów, Floyd'ów, Blues'a, Jazz'u itd. :P :P
\m/

donZabol

No tak, bo Modern Talking wcale nie było dla mas...

Goku

To niech lepiej zacznie od czegoś słabszego, żeby się w to bardziej zagłębić, a nie od razu na głębokie wody rocka. Mógłby się utopić totalnie, a tak się tylko podtopił. Niech posłucha Queenów [lata 70-te], nie jest to ciężki rock, a bardzo innowacyjny i wiele wniósł, inspirował. Potem może się chwytać ostrzejszych jak Black Sabbath, Led Zeppelin... itd. itd. aż dojdzie do AC/DC i zauważy że nie każde ostre śpiewanie do darcie ryja. Ja osobiście tak wyrobiłem się do rocka i teraz już siedze głównie na rocku progresywnym lub hard rocku - których totalnie na początki poznawania rocka nie polecam.

zossin_2

A lubisz Gunsów? Bo fajnego masz avatara G N'R to mój ulubiony zespół

What_The_Fuck

Jasne... świetna grupa... szkoda że się tak "pożarli" w połowie lat 90-tych i się grupa rozleciała. Szkoda... mogliby jeszcze coś wnieść do muzyki rozrywkowej wtedy.

zossin_2

Po prostu byli niedojrzali emocjonalnie.Teraz Axl też zachowuje się wobec Slasha jak dziecko.Wydali zaledwie trzy albumy(nie licząc Spaghetti incident i Chinese Democracy którego nagrał Axl z setkami innych ludzi).Szkoda...mogliby mieć o wiele bardziej bogatą dyskografię.

What_The_Fuck

Ja słuchałem polskiego rocka typu Maanam... przez tate oczywiście. potem przyszedł czas na hip hop i techno :/ Następnie "po dłuugiej rozlewni słów" z ojcem znów polskiego powróciłem do rocka... następnie było Deep Purple i ACDC. Potem trochę Sabbathów i kolega (przez co jestem mu aż po dzień dzisiejszy wdzięczny) pokazał mi Iron Maiden. Trwam w dziewicach przez prawie 3 lata (mam niecałe 15 lat) i jestem z tego zadowolony. Cóż Goku najwyraźniej nie dorósł do takiej muzyki, tak jak niektórzy w moim otoczeniu... myślą, że Maideni są podobni do Behemontha :/... Mój tata nie jest do końca zadowolony z tego, że przeniosłem się na głębsze wody ale cóż... trudno się mówi :)

MoDEddie

no i dobrze,maideni to zajebisty zespół i(przynajmniej w moim mniemaniu) metal który bardziej da się słuchać,bardziej dla ludzi i chociaż kocham rocka dość często wracam do IM

What_The_Fuck

Lat mam 12 ;p

AC/DC, Guns n Roses, Iron Maiden, Black Sabbath i inne ;p

to też ot co dobry przykład. hmmm zaraziłem sie sam ;p mój ojciec oczywiscie - wielki fan ich wszystkich ale ja jakos tak sam zacząłem. u mnie w domu przed tem raczej sie nie sluchalo tego typu muzyki ;p troche sie gusta zmieniają i mojego ojca muzyka taka w nadmiernych ilosciach meczy ;p ale nadal jest wielkim fanem. zaliczyl wszystkie ich koncerty i wgl. o... ostatnio bylismy na Deep Purple ;p no a jeszcze 4 lata temu dla mnie to bylo darcie mordy... i sluchalo sie Kate Rayan xDD rok temu byla Coma, Hey i wgl no ale dobra juz mniejsza z tym. mialo byc pare zdan.

Pozdro x/

heyo7

przede wszystkim ta muzyka to legenda. zespół z historią... a ty Goku czego słuchasz? Rapu?

heyo7

Pewnie 50 cent albo Techno. Strach komentować

WujekAngelo

Nie rozumiem jak można takie coś wypisywać o AC/DC : O

What_The_Fuck

Odnośnie IM to ja odsłuchałem ledwie 6 utworów. Lecz mi się autentycznie spodobały. AC/DC to też moim zdaniem dobry rock. Pozdrawiam.

Marik1234

Maidenów nie słucha się utworami, tylko albumami. :D

Goku

JAK SIE JEST OBSZCZYMURKIEM ERY TECHNO I HIP-HOPU TO SIE NIE ROZUMIE CZYM JEST ICH MUZYKA

Goku

Goku a czego ty słuchasz, bo myślę, że pewnie jakieś disco i masz zamiar oceniać tak negatywnie zespół legendę? Twój tata jest zajefajny, że ich słucha(tak jak wszyscy fani)<pozdro;P> A ty jestes kompletnym idotą/tką. Nie wiem czego słuchasz, ale pewnie takich piosenek, które są niby hiciorem przez miesiąc a potem odchodzą w zapomnienie. A z AC DC jest inaczej. Oni nigdy nie zginą. Ja ich poprostu kocham....;P

marta211194

AC/DC jest zespołem który będzie napełniać nas, fanów jedynej słusznej muzyki po wsze czasy. Zespoły takie jak AC/DC, Aerosmith, Black Sabbath czy Led Zeppelin powinien znać każdy, gdyż to one stworzyły podstawę dzisiejszego rocka. I żeby nie było, nie słucham tylko rocka, mam szerokie gusta muzyczne, chociaż rock i metal dominują.

Goku

Sam jesteś wiocha. A tak szczerze - na filmwebie to oceniamy ich za muzykę czy dokonania filmowe?

Kajzer857

"A tak szczerze - na filmwebie to oceniamy ich za muzykę czy dokonania filmowe?"

zwróć uwagę że oni tworzyli muzykę do filmu (soundtrack do dwóch, bo nie ma Iron mana 2, a nie chcą mi przyjąć jak zgłosiłem) oraz wiele razy wykorzystano ich piosenki w filmach, więc oceniamy ich muzykę, bo są muzykami i tworzyli muzykę do filmu więc co mam oceniać aktorstwo Angusa i Bona na ten przykład (chociaż oni byli by dobrymi aktorami), są muzykami więc oceniamy ich muzykę.

Zuy_pan_muzgodestroktor

Chodzi mi o to, że autor tematu wstawił 2/10 nie za to, czego dokonali w ramach filmu, ale za to, że po prostu nie lubi ich muzyki. BTW, chętnie bym obejrzał każdy film, w którym wystąpiliby Angus I Bon ;>

użytkownik usunięty
Goku

Masz rację. Nie słuchaj ich, nie oglądaj teledysków, nie kupuj płyt i najlepiej w ogóle się nie przyznawaj że słyszałeś o takim zespole jak AC/DC. Oni nie potrzebują takich fanów jak Ty.

Goku

po pierwsze wioche to masz na chacie
po drugie rozumiem , że dzis dziecko sluchasz feela-.- , dody i jakis tam gwiazdeczek wiecc tutaj po co to oceniasz?
daj sobie za twój mózg 1 .
to będzie najlepszy pomysł

angelikakotek5

Cóż, jak ktoś słucha techno, Tokio Hotel albo jakiegoś innego crapu, to tak później jest:) AC/DC to legenda hard rocka, tego nie można podważyć.A bilety na Bemowo mam już daaaawno kupione, teraz pozostaje czekać...:D

Avatar_Jake

Jak nie znasz ich muzyki to nie proszę nie oceniaj. AC/DC to bez wątpienia jedna z legend rocka i jeden z najlepszych zespołów w ogóle. Ich piosenki są proste, ale zarazem genialne.

M_Z_

AC/DC to bogowie! Obok Guns N'Roses moim zdaniem najgenialniejszy zespół wszechczasów!(tak słyszałem Led Zeppelin, Black Sabbath i Pink Floyd).
Pamiętaj również drogi koleżko, że AC/DC to jeden z najlepiej sprzedających się zespołów wszechczasów. "Back In Black" to zaraz po "Thrillerze" Jacksona, najlepiej sprzedająca się płyta w historii fonografii.
Trzeba jednak przyznać, że AC/DC bez Bona Scotta to już nie to samo. Najlepsza i moim zdaniem najbardziej niedoceniona płyta AC/DC-T.N.T

What_The_Fuck

Myślę, że Brian nawet nie aspirował do zastępowania Bona, po prostu chciał być częścią 'nowego' AC/DC, rozpocząć nową epokę. Sam zresztą wspominał, że Bon nadal jest uważany za członka zespołu, choć od jego śmierci minęło już tyle lat. ;]

What_The_Fuck

najbardziej niedocenione płyty AC/DC to:
"Powerage" (jeszcze z Bonem z 1978)- genialne kompozycje i bardzo dobre teksty (chyba na tej i Hajłeju Bon osiągną szczy teksciarski) jednak większość ludzi albo jej nie zna albo nie docenia, do tego surowy i twardy mimo ery Disco.
"Flick Of the Switch"-(1983, już z Brianem)- najmocniejszyw histori muzyki kop w dupsko dla trendów, bardzo bardzo rock&rollowy i mocny, zupełnie inny niż lekko przekombinowane "For Those about to rock", kompozycje równie dobre jak na Powerage.
i to by było na tyle.

TNT(z 1976) to płyta na rynek australijski zresztą 7/9 tej płyty znalazło się na światowym debiucie zespołu czyli na "High Voltage"(1976), który to w gruncie rzeczy jest albumem "TNT" bez utworów "Rocker" i "School days"(Chuck Berry Cover), ale za to z dwoma utworami z Australijskiego "High Voltage"(1975, nie mylić obu HV to zupełnie inne płyty) czyli "She's got Balls" i "Little Lover", moim zdaniem bardzo słusznie bo australijski HV jest płytą jedynie niezłą (ratuję ją głównie genialny Bon Scott i właśnie te songi które znalazły się na światowm HV) a TNT to już AC/DC jakie poznał świat, nie mogę się zgodzić że jest to płyta niedoceniana bo jako High Voltage jest doceniona a te płyty to produkcje bardzo, bardzo blisko "spokrewnione"

Zuy_pan_muzgodestroktor

No dobra pisałem to pod wpływem zachwytu nad piosenkami "Rocker", "It's a long way to the top", "School Days" i "High Voltage". Całe płyty AC/DC jakie słyszałem to: High Voltage, TNT, Let there be rock, highway to hell, back in black, the razor's edge i black ice. Z resztą było tak: czytałem recenzje i słuchałem na youtube tych piosenek które zwróciły uwagę recenzentów.
Tak by the way: słyszałem, że podczas nagrywania let there be rock Angus grał z taką energią że podpalił mu sie wzmacniacz-na początku brałem to za mit, ale po usłyszeniu piosenki tytułowej(a właściwie jej kody) byłbym w stanie w to uwierzyć:)

What_The_Fuck

posłuchaj płyt o których mówiłem post wyżej, zresztą posłuchaj całej dyskografii bo jest niezwykle równa i mocna, mało jest zespołów z tak równą dyskografią, nawet największym zdarzały się wpadki a w przypadku AC/DC nawet taki "Blow up your video" który ja uznaję za najsłabszy ich album jest płytą dobrą, AC/DC nie nagrało kiepskiej płyty.

a co do wzmacniacza coś było na rzeczy, musiał bym w książce poszukać, ale jakoś mi się zbytnio nie chce, zresztą przeczytaj sobie "Maksimum rock'n'rolla" jak cię interesuje historia zespołu.

Zuy_pan_muzgodestroktor

Historia może aż tak bardzo nie, ale dorobek-jak najbardziej. Musiałbym przesłuchać jeszcze raz "High Voltage" bo coś mi nie podeszło. "Maksimum rock n'rolla" hmm musiałbym poszukać na allegro.

What_The_Fuck

Jest:)Już zbieram kaskę:)

What_The_Fuck

tylko weź pod uwagę że jest tylko niezłe australijskie High Voltage i bardzo dobre światowe High Voltage, które w większości składa się z piosenek wydanych w Australii na płycie TNT.

http://pl.wikipedia.org/wiki/High_Voltage_%28AU%29

http://pl.wikipedia.org/wiki/T.N.T.

http://pl.wikipedia.org/wiki/High_Voltage

spójrz na listy piosenek i będziesz wiedział o co mi chodzi. Debiut AC/DC w Australii to nie było coś aż tak niszczącego, ale to przez "Tą ciotę Dave'a Evansa", pierwszego wokalistę zespołu który nie miał pojęcia o Rock'n'rollu, a na australijskim High Voltage jeszcze sporo piosenek jest zza jego kadencji, a że była to ciota bez pojęcia to te piosenki ratuje tylko to że na płycie zaśpiewał je Bon Scott, który uratował AC/DC przed spedaleniem przez Evansa.

Zuy_pan_muzgodestroktor

nie mylić z Markiem Evansem co grał na Basie, zbieżność nazwisk przypadkowa, a do tego Mark miał pojęcie.

Zuy_pan_muzgodestroktor

"tylko weź pod uwagę że jest tylko niezłe australijskie High Voltage i bardzo dobre światowe High Voltage, które w większości składa się z piosenek wydanych w Australii na płycie TNT."
Wiem, czytałem już o AC/DC na wikipedii. Wiem o co chodzi z tymi wydaniami, ale mimo wszystko traktuję T.N.T jako oddzielną płytę

What_The_Fuck

teraz w księgarniach łatwo znaleźć "elektryczne kangury" adriana oresta, też ich biografia, jakby to mogło pomóc.
mnie co prawda trochę denerwuje, bo oczekiwałam relacji fana, a pan adrian jest nieco chłodny, ale i tak polecam :)

quachna

Koleś, jak nei lubisz rocka i wolisz jakieś popowe smęty, ok. Są gusta i gusta, naprawdę NIKT Cię nie zmusza do słuchania AC/DC. Lepiej idż do sklepu i kup gazetę Popcorn, tam jest dołączona płyta Dody za free, bo ostrzejszej muzy chyba się nie nadajesz...
Ja uwielbiam AC/DC. Najlepszy zespół rockowy świata.

Zuy_pan_muzgodestroktor

"Flick of the Switch" niedoceniania? Może nie czytam opinii ludzi o albumach AC/DC, ale dla mnie to świetna płyta, po za tym moja ulubiona (obok BiB, rzecz jasna.)

Goku

Goku grzeszysz, oj grzeszysz, nazywając AC/DC wiochą. Idź do spowiedzi i się wyspowiadaj przeklęty dzieciaku. Gdyby Twój ojciec zobaczył to, co napisałeś, to by Ci po ryju nastrzelał. AC/DC jest klasyką oraz jedną z największych potęg Rocka. Kiedyś ich ludzie słuchali, bo kiedyś były prawdziwe dobre czasy, każdy się wychowywał na AC/DC, a teraz ludzie słuchają jakiegoś ścierwa, typu: Beyonce, Lady Gaga, Ne-Yo, Jay Delano, Rihanna, Piaseczny, Feel, Justin Bieber, Tokio Hotel i inne gówna. To naprawdę przykre. Kiedyś ludzie wiedzieli co to muzyka, teraz ludzie słuchają jakieś kociej muzyki z Eski albo Vivy.

Szkoda mi Cię Goku. Słuchasz pewnie jakiegoś emo szajsu z MTV, Vivy, Eski i nie wiesz, czym jest muzyka. Do AC/DC trzeba dorosnąć.

Wielki_Krytyk_ Muzyczny

Gdybym mógł dać Ci plusa za tą wypowiedź, to dałbym Ci ich 100. :D

Wielki_Krytyk_ Muzyczny

Na szczęście jest ktoś w tym naszym światku, patrząc po wpisach, kto wie czym jest dobra muzyka i nie warto strzępić sobie języka, na takiego prowokatora jak Goku...
Pozdro dla fanów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones