AaliyahI

Aaliyah Dana Haughton

8,0
731 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaliyah

ktora piosenka Aaliyah podobala was sie najbardziej? mi tak naj naj naj bardziej "read bitween the lines", "one in a milion" i "I refuse". zreszta wszystkie mi sie podobala, bo kazda ma w sobie cos innego, ale wymienilam to co najbardziej mi sie podobaja:P

Integra_2

Ja najbardziej lubię słuchać "More than a women". "We need a resolution", "What to tell you"! Wszystkie są piękne!!!

użytkownik usunięty
Integra_2

W kazdej piosence znajduje cos niezwyklego, wyjatkowego, a co za tym idzie - kocham je wszystkie :) Jednak kilka moich najnajnaj to "I care 4 U" "4 page letter" "Are you feelin' me?" i chyba tesh "Read between the lines' ;) ale reszta tesh jest najnajnaj ;D

Integra_2

ja nie mam chyba ulubionej wszystkie kocham, ale ostatnio najbardziej podoba mi sie 'we need a resolution' pozdrawiam

pani_pasztetowa

Ja najbardziej lubie "We need a resolution", "more than a woman" i "come back in one piece"

Integra_2

JA podobnie "Read...", "One...", ale jeszcze dodatkowo niezwykle zmysłową "Rock da BOAT" i "I can be", która nawet trudno mi określić. Troszke nie wyszła Alusi "Hot like fire"; tytuł do czegoś zobowiązuje, a tu brak płomieni pomimo niekwestionowanego ciepła. Oj Alusiu... Teskniemy very much :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones