Adam Małysz

8,3
52 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Adam Małysz

Skoki nigdy nie będą już takie same. Wielka kariera wielkiego sportowca, wielkie dzięki za wszelkie emocje i przeżycia których miałem okazję doznać za Pana pośrednictwem, Panie Adamie, Mistrzu nad Mistrzami!

adeck92

Panie Adamie Dziekujemy za Wszystko, za Zwyciestwa za Emocje, za Skromność, Jesteś Wielkim Sportowcem który umi przegrywać ale i wygrywać, Myśle że skoki już nie będą takie same co teraz,Nadałeś sens Skokom, nawet jak jakiś polak będzie wygrywał tak jak pan to i tak to nie będzie to, Nie będzie taki skromny jak pan,, KOCHAMY CIĘ "

użytkownik usunięty
adeck92

Wszystko napisane powyżej to święta prawda. Kiedy widzę tego człowieka w telewizji, na myśl przychodzi mi tylko jedno słowo - "MISTRZ". Wielki szacun :).

adeck92

Adamie - czapka z głowy, za to, że jeszcze w tym sezonie skaczesz - myślałem, że po Van już będzie koniec, a tu taka miła niespodzianka. Jeszcze Adama zobaczymy w 5 konkursach! :) lata lecą, stary chłop ze mnie - a ja się popłakałem słysząc słowa o końcu;- )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones