Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
43 740 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

Jest dwóch aktorów charakterystycznych dla kina komediowego/familijnego - ADAM SANDLER I BEN STILLER!

AntchonyDriver

Obydwaj Żydzi, obydwaj poniżej Jasia Fasoli (u mnie jest on absolutnym.... minimum), kunszt obydwóch polega na braku kunsztu.

Krzypur

całkowicie się z tym zgadzam :D

Krzypur

W punkt !

AntchonyDriver

Podobieństw jest wiele, kiedyś mi się mylili i kojarzyli. Oboje Żydzi, oboje z NYC, roczniki 65 i 66, oboje grają głównie w shitowych filmach. Można się mylić.

AntchonyDriver

gdyby nie żydowski rodowód z pewnością nigdy by nie zaistnieli

baron666

I to jest dowód, jak znaczący jest rodowód.

Krzypur

No niestety... nie mam nic do Żydów, ale w Hollywood, to oni pociągają za sznurki. I to otworzyło furtkę dla takich jak Sandler czy Stiller, podczas gdy wielu bardziej utalentowanych siedzi teraz na bezrobociu. ;)

baron666

Też nic nie mam do żydów, ale widzę to i owo i nie boję się niepoprawności.

Krzypur

Nie masz nic do Żydów ale zaczynasz od zdania, że dwóch Żydów?! Ja bym składał, że nie mam nic do Ciebie i do tych osób, którzy odnoszą się do pochodzenia. A porównanie Sandlera z Adkinsonem nie ma sensu bo Brytyjczyk gdyby nie seriale nic nie ugrał bo jedyne co Jasiu ma wspólnego, że obaj potrafią zagrać głupców ale robią to dobrze.

Embi1982

To już nie wolno wymieniać ich pochodzenia? Przecież oni sami są nad wyraz plemienni.

Krzypur

Jak najbardziej można bo większość znanych komików np. Woody Allen są pochodzenia żydowskiego ale nie zgdodzę się z tym, że to rodowód dał im szansę na zaistnienie w kinie tylko umiejętności, Jim Carrey i Cezary Pazura to też bardzo znani i cennieni komicy nie są żydami a łączy ich podobna cecha czyli wykorzystanie mimiki twarzy, która rozśmiesza bardziej niż sama rola i teksty jakie dokładają do swojej roli. Jedno jest pewne jeżeli ktoś się nie zagłębia w pochodzenie aktora i oceni jego role to wówczas jest to ocena obiektywna a nie jeśli ktoś patrzy pod pryzmat pochodzenia!

Embi1982

Widzę to inaczej. Oczywiście, zdarzają się - tak jak wszędzie, poza Niemcami - komicy z prawdziwego zdarzenia. Tyle że miernych komików żydowskich lansuje się właśnie z przyczyny ich pochodzenia.

baron666

Żydostwo jest w modzie, wystarczy popatrzeć kogo Polacy wybrali na prezydenta.

AntchonyDriver

kiedyś nawet byłam w stanie na nich patrzeć,
teraz filmy z nimi są nie do oglądania, no nie da się jestem nimi zażenowana.
Ostatnio widziałam "Opowieści o rodzinie Meyerowitz" więc przymykałam oczy nieco ;P
a swoją drogą to tak są do siebie podobni, że ich mylę ;)

AntchonyDriver

dwóch najbardziej przecenionych aktorów komediowych :)

Breadfan

Oboje są żenujący, fakt...

AntchonyDriver

najlepszych w czym? we wprawianiu człowieka w żenadę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones