Adam Zdrójkowski

5,3
3 102 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Zdrójkowski
the_men_from_okinawa

Czego tyczy się słowo "najsłabszy"? "Rodzinki.pl"? Naszych rodzimych aktorów? Aktorów dziecięcych? Czy może chodzi o coś jeszcze innego. Czy mógłbyś to wyjaśnić?

Shiloh

miałem na myśli młodszą obsadę Rodzinki.pl, ale zgodzę się że jest najsłabszy z pośród całej obsady tej serialoreklamy.

the_men_from_okinawa

nie drewno, bo drewno można rąbać i się nie wyrąbie. to plastik.

Giveraa34

Nie ma co porównywać go do aktorów z rodzinki, ponieważ tam nie ma aktora, który dobrze gra. Zdecydowanie słaba obsada i cieszę się, że akurat coś takiego dobrali do obsady i zostawili w spokoju utalentowanych aktorów. Jeżeli chodzi o tej "aktora" to szczerze mówiąc gdzie by nie zagrał i tak będzie słabiakiem. Nie nadaje się na aktora, koniec kropka.

HorrGore

nie nazwałbym go aktorem.

Giveraa34

Dlatego umieściłem to słowo w cudzysłowie, ponieważ wiele osób niestety odważy się nazwać go aktorem. :)

HorrGore

No już bez przesady. Naprawdę. :|

HorrGore

zgadzam się w całej rozciągłości.Natknąłem się na niego w wielu innych serialach typu prawo agaty lub ojciec mateusz i wszędzie gra tak samo(takie samo zachowanie ,mimika , ruchy ,ton mówienia)zgadzam się z tobą,że nie zasługuje na miano aktora.A w tej całej rodzince pl on mnie najbardziej drażni z resztą jak cała obsada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones