Adrienne Shelly

Adrienne Levine

7,5
142 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrienne Shelly
nybatteri

nie wiesz moze jak umarla..........................

nybatteri

ok juz nie trzeba znalazlem na wikipedi cos strasznego jednym slowme

nybatteri

"1 listopada 2006 Shelly pisała scenariusz do nowego filmu. Na dole trwał remont i przeszkadzały jej dźwięki wiertarki. Poszła więc na dół. Był tam tylko 19-letni Diego Pillco. Adrienne pokłóciła się z nim, a po chwili poszła do swego mieszkania. Pillco poszedł za nią, ponieważ myślał, że Adrienne zamierza zadzwonić na policję, a bał się, że go deportują. W mieszkaniu znów wywiązała się kłótnia i zdenerwowany uderzył Shelly. Ta upadając, uderzyła głową o stół. Pillco myśląc, że ją zabił, postanowił upozorować samobójstwo, więc zaciągnął jej ciało do łazienki i powiesił prześcieradłem do prysznica. Policja także uznała, że to samobójstwo, jednak rodzina Shelly nie uwierzyła w tę wersję i chciała, aby wznowiono dochodzenie. Na sedesie odnaleziono odcisk buta Pillco. Późniejsza sekcja zwłok wykazała, że Shelly zmarła nie od uduszenia, tylko od uderzenia. Pillco został skazany za morderstwo drugiego stopnia. Później wyznał, że powiesił Shelly tak, jak wieszał świnie w rodzinnym Ekwadorze."

Cattheriine

Obejrzałem dzisiaj Trust, urzekł mnie ten film, urzekła mnie aktorka grająca Marię. Zaciekawiony wpisałem w wikipedii i dowiedziałem się że już nie żyje, została zamordowana... :( Nie dobrze.

Cattheriine

Właśnie oglądałem program na temat tego morderstwa. Odnośnie Twojego posta to wszystko się zgadza tylko że taką wersję i motyw morderstwa ten meksykaniec podał w czasie przesłuchania na komisariacie. W czasie rozprawy zmienił zeznania i powiedział że zobaczył otwarte mieszkanie sąsiadki a że w tym budynku mieszkali sami bogacze to postanowił wejść do środka. W mieszkaniu znalazł dużą sumę gotówki. Biorąc kasę nakryła go lokatorka. Podbiegł do niej i uderzył ją w głowę. W jakiejś telenoweli wcześniej widział jak ktoś kogoś powiesił i postanowił to samo zrobić. To takie lekkie sprostowanie ode mnie, świeżo po programie ;) Z tym węzłem to też się zgadza że wcześniej wieszał bydło na takim węźle.

Cattheriine

Hmm, ja czytałam, że było odwrotnie, co do przyczyny jej śmierci- podczas upadku i uderzenia w głowę straciła tylko przytomność, a zabójca, wieszając ją, pozbawił ją życia.

Cattheriine

dokladnie tak jak napisalas

nybatteri

Również jestem zaskoczony - obejrzałem wczoraj film "Zaufanie" i stwierdzam, że jej śmierć była niemal adekwatna do tematyki owego filmu - niemal jak jego nieszczęśliwe zakończenie - życie pełne absurdów, takowa śmierć. Smutne. Rest In Peace [*]

nybatteri

Moja imienniczka, tez obejrzalam "Zaufanie" i wtedy poznalam jej kreacje i po raz pierwszy (chyba) widzialam ja na ekranie.
Bardzo duza strata...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marcalina

Smutne. Ostatnio oglądam filmy Hala Hartleya i jej gra jest urzekająca.... Nie wiedziałem, że Ona nie żyje. Bardzo smutne i przykre.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
baron666

A on dostał 25 lat, więc pewnie wyjdzie po 20. Będzie miał 40 i pół życia przed sobą. Które i tak zmarnuja albo znów kogoś zabije. Powinien dostać dozywocie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones