Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 581 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

Ręce mi opadają jak widzę tak niską notę wystawianą wspaniałej osobie i wybitnej aktorce jaką z pewnością jest p. Agata. Niezwykle ciepła osoba, która w odróżnieniu od innych "Lejdis polskiego kina" jest autentyczna, naturalna a przede wszystkim inteligentna i skromna zarazem. Jestem pewien, ze "Rewers" pokazał jedynie małą cześć jej możliwości aktorskich a Pani Agata jeszcze nie raz udowodni wielu niedowiarkom znaczenie słowa "aktor". Trzymam kciuki pani Agato i liczę na Wasza mądrość drodzy forumowicze, tak abyście potrafili odróżnić to co autentyczne i prawdziwe od reszty podrabianych błyskotek.

grabsoon

To prawda. Trochę żenujące jest to, że osoba pokroju Laury Samojłowicz, której zdolności aktorskie dorównują zdolnościom dywanu albo pretensjonalne, pozbawione talentu dziewczę jakim jest Żmuda-Trzebiatowska ma dużo wyższą ocenę niż Buzek. Agata jest prawdziwą aktorką. Jeżeli chodzi o pokolenie aktorek w wieku 30-40 lat, dla mnie liczą się tylko trzy: Cielecka, Ostaszewska i Buzek właśnie.

mblizard

zgadam się! wczesniej myslalem ze uzytkownicy filmwebu sa bardziej rozsadni przy wystawianiu ocen.. fakt, Rewers nie zachwycil mnie jakos szczegolnie ale dostrzegam umiejetnosci aktorskie pani Agaty i bynajmniej nie oscyluja one w okolicach oceny 5/10...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones