Agatha Christie

Agatha Mary Clarissa Miller

8,7
1 081 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Agatha Christie

Ja zdecydowanie "I nie było już nikogo" (10 Murzynków) i "Kurtynę". Zasadniczo każda by mnie zadowoliła oprócz tych, które już przeniesiono ("...Orient Ekspres", "Śmierć na Nilu", "Świadek oskarżenia"). Szkoda, że nic się nie szykuje.

"I nie było już nikogo" to mój ulubiony kryminał Agathy, ilekroć go czytam ciarki przechodzą mi po plecach, brrr.... Przecież to jest świetny materiał na film!!! Pojedynek 10 aktorów byłby niezłym widowiskiem i ucztą dla k(rym)ino-manów;]

ko_alka

Tak , `10 małych murzynków` na naszym ekranie świetnie by się spisało.Moim skromnym zdaniem w postać Very świetnie wcieliłaby się Emmanuele Beart ;D
poza tym to chciałabym doczekać się ekranizacji takich ksiązek jak `Tajemniczy Pan Quin` , `Zatrute pióro` `Niedziela na wsi` .

10 Murzynków, A.B.C, Kieszeń Pełna Zyta
Jest jeszcze wiele innych ale te szczególnie.

R_a_d_z_i_o

10 murzynków

Niesamowity klimat grozy, niepewności... też miałam ciarki :)

Lady_Joy

Jeszcze "Tajemniczy przeciwnik"

Świetny materiał na film- sensacja, miłość, przygoda, tajemnica

Lady_Joy

Ja z niecierpliwością czekam na Kurtynę, która zostanie w przeciągu najbliższych trzech lat zrealizowana poraz pierwszy. Oraz na wersję "Morderstwa w Orient Expressie" z Davidem Suchet, ta z Albertem Finney mi się nie podobała z racji tego, że nie był według mnie przekonujący w roli Poirota.

użytkownik usunięty

Czarna kawa i Boże narodzenie Herkulesa Poirot jedna z najlepszych:)

Taak, "Boże Narodzenie..." było fajne, w te święta Bożego Narodzenia czytałam;)

A ja bym chciała, żeby przeniesiono na ekran "Śmierć Lorda Edgware'a". Jeden z moich ulubionych kryminałów i myślę, że jest tam sporo ciekawych rol do zagrania.

Byłabym szczęśliwa gdyby nakręcili ''Dziesięciu murzynków'' i ''Noc i ciemność'' :) może kiedyś się doczekam

chciałabym też zobaczyć "Pięć malych świnek". Kojarzy mi się z serialem "Dowody zbrodni" (ten motyw z odkrywaniem prawdy po latach)

To się doczekaliście. One wszystkie (te wymienione przez was tytuły) mają ekranizację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones