Agnieszka GrochowskaI

Agnieszka Grochowska-Gajewska

7,4
22 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Grochowska

W "Tylko mnie kochaj" jej postać mnie maksymalnie drażniła, ale po obejrzeniu "W Ciemności" jestem pod wrażeniem.

Ewencja

naprawdę? Bo wchodząc tutaj miałam w planie napisać coś mniej więcej w stylu "czy W Ciemności była równie słaba jak w tym gniocie o nazwie tylko mnie kochaj"
czyli warto obejrzeć ten film z tą panienką?

Fornettka

Serio, zupełnie inna rola, zupełnia inna kobieta. Zresztą, z początku jej nawet nie rozpoznałam, bez makijażu i bez tej słodkiej otoczki.

Ewencja

czy występuje tam w scenie miłosnej ?

kondi143

Tak, w bardzo pięknej scenie...

Ewencja

film warto obejrzeć ?Czy dostajemy po raz kolejny przeciętny polski słaby obraz napakowany dennym aktorstwem?
Przyznam,że ciekawi mnie ta tematyka,ale obawiam się o wykonanie.

kondi143

Według mnie jest genialny, a przede wszystkim do bólu prawdziwy. Może nie jestem obiektywna - uwielbiam filmy Agnieszki Holland. Są mąre, przejmujące, zostawiają coś w człowieku... Polecam i pozdrawiam :-)

Ewencja

chyba jednej z najlepszych scen w filmie, bo cała reszta scen 'miłosnych' była okropna. może nie zawsze wyprana z emocji, ale zawsze przedstawiała 'rżn*ęcie' (przepraszam za dobitność. Tamta, jako jedyna mi się podobała.
Plus ja miałam identyczne odczucia co do Agnieszki, jak założycielka wątku.
rola w 'w ciemności' lekko zmiażdżyła, to moja ulubiona postać.

Ewencja

Przyłączam się do gratulacji. Po R. Więckiewiczu jest drugim silnym filarem "W ciemności". Czemu tak mało jej w polskim kinie?

relaj_

Czy jej aż tak mało? Ostatnimi czasy była chyba najbardziej zapracowaną polską aktorką młodego pokolenia. A w ciągu dwóch ostatnich lat chyba z 5 polskich filmów z jej udziałem miało swoje premiery. A przed nami jeszcze kolejne.

Ewencja

Wspaniała mimika, spojrzenie i emocje - tak krótko można opisać jej rolę w tym filmie. Grochowska pokazała, ze jest aktorką z wyższej półki. Dla mnie osobiście było to bardzo miłe zaskoczenie. Brawo! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones