Agnieszka GrochowskaI

Agnieszka Grochowska-Gajewska

7,4
22 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Grochowska

Zapowiada się ciekawa rola w "Obcym niebie", widzieliście zwiastun?

arabipak1

Grochowska, to jedna z najlepszych polskich aktorek wielkiego ekranu. Zagarnia ciekawe, trudne role z którymi musi się zmierzyć. Na pewno jest to dobry pretekst do nominacji. Jestem bardzo ciekawa jak wypadnie w "Obcym niebie". Wcielenie się w rolę matki, której odebrano dziecko wcale nie jest takie łatwe.

arabipak1

Widzieliśmy i mocno trzymam kciuki za Obce niebo w Gdyni. Agnieszka wybiera zazwyczaj trudne role, gra bardzo złożone postaci - myślę, że i tu spokojnie da sobie radę. Rola wydaje się być bardzo emocjonalna, więc na pewno miała co grać, a my będziemy mieli co oglądać :)

Ktoś się wybiera na pokaz w Gdyni?

arabipak1

widziałem zwiastun, zapowiada się całkiem nieźle. Chyba w tym roku mało dobrych wyrazistych kobiecych ról, wiec obstawiam, że nominacja będzie, a może i nagroda :) no, ale najpierw jeszcze szansa na Złotego Lwa, bo to przecież festiwal w Gdyni juz się rozpoczął.

arabipak1

Zwiastun bardzo przyzwoity, wzbudził mój niepokój nawet. Myślę że to jeden z lepszych filmów na festiwalu w Gdyni. Przekonuje mnie historia tej rodzinki i problem z którym muszą się zmierzyć. Odkąd mam dzieciaki, trochę przeżywam takie historie. Czekam bardzo na film w kinach, z chęcią się wybiorę.

arabipak1

I nie dostała, sam film też bez jakiejkolwiek nominacji. Jestem w szoku, tym bardziej że nominowali Ostaszewską za "Body/Ciało"... To chyba jakiś słaby żart ze strony Akademii.

mattbuyek

Ostaszewska w "Body/Ciało" była o wiele lepsza, intrygująca, wielowymiarowa. W jej postaci był dramat, komizm i tajemnica, która biła z ekranu, absolutnie najlepsza rola kobieca w 2015 roku w Polsce. Aż dziw, że nagrodę w Gdyni dostała Grochowska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones