Agnieszka Holland

2,8
15 667 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Agnieszka Holland

Założę się

użytkownik usunięty

że jeśli Holland dostanie oscara za "w ciemności" to reżyserka wskoczy z 380 miejsca do
pierwszej 50.

Ba !! Może na fali uniesienia wskoczy do pierwszej 10-tki

użytkownik usunięty
Andy400

Na liście filmwebu z rankingami ludzi związanych z filmem,to pewnie nawet pierwsza 5 będzie

Pożyjemy zobaczymy :)

hehe no zobaczymy co to bedzie :) ale najpierw niech dostanie tego oskara

patbateman666

Oscara nie dostała i od tamtej pory codziennie leci w rankingu w dół, dziś juz 412 miejsce.

Jeśli dostanie tego oscara to co niektórzy ludzie z filmowego światka w Polsce będą tą panią chcieli na ołtarze wynieść a drudzy zrzucić ją z tych ołtarzy. To może być ciekawe doświadczenie dla polskiej kinematografii, pod warunkiem że będzie Oscar.

użytkownik usunięty
Andy400

Może przełom?

A co ty rozumiesz po pojęciem przełom ??

użytkownik usunięty
Andy400

Może większe zainteresowanie naszymi aktorami, producentami, reżyserami ze strony USA, może tworzenie ciekawszych filmów w naszym kraju, lepszych....

Może. Ale ja pisząc o tym "wynoszeniu na ołtarze" pani Holland lub zrzucaniem jej potem z tych ołtarzy miałem na myśli to ze tu się rozpęta piekiełko typowe dla naszego kraju, Ze dlaczego ona dostała tego oscara, czemu za ten film (bo o żydach) a i sama Holland ma żydowskie pochodzenie po ojcu, a do tego moze byc tak że następne filmy o tej tematyce mogą powstawać w Polsce, już słyszałem że o Jedwabnem ma powstać film kto wie ile jeszcze mogą zrobić filmów o tej tematyce nasi filmowcy na fali uniesienia.
A Żydzi to temat u nas wywołujący czasem duże emocje, bardzo duże, szczególnie okres wojenny mam tu na myśli.

użytkownik usunięty
Andy400

Czyli według zasady : pokochać albo znienawidzić.
Ale dla mnie (i może dla wielu) nie tyle obchodzi sprawa filmu, co dostanie oscara. Takie wykazanie patriotyzmu, pokazanie światu, że Polska potrafi i wiele może, trzeba tylko pomóc. A i ile byłoby zaszczytów, słuchów o Polsce....

Tak. Ale... wiadomo jak może być. Lepeiej nie pisać...
Zobaczymy co się wydarzy 26 lutego i co będzie potem...

Nie dostała oscara za ten film. Więc skok do pierwszej 50-tki jej nie grozi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones