Agnieszka Kotulanka

5,7
455 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Kotulanka

coś mi świta w głowie, że przed laty miała ona raka w Klanie czy jakoś tak? Opowiedzcie mi w kilku zdaniach ten wątek

naszaniec

o ile mnie pamięć nie myli (proszę o poprawienie mnie, jeśli się mylę), to miała raka piersi, modliła się o wyzdrowienie i wyzdrowiała :) przepraszam, że tak mało napisałem, ale to tyle, co pamiętam :)

armin84

czyli wątek spłycony? mogli pokazać przecież
jak przechodziła chemioterapię itd.

naszaniec

Chodziła, jej lekarza grał Przemysław Sadowski, potem najpoważniejszy ever chłopak Agnieszki. Oficjalnie się oświadczył itd. Zginął w wypadku. Agnieszka miała potem przez pewien czas uraz do samochodów, brała jazdy doszkalające u kumpla tegoż lekarza, który - niespodzianka - też się w niej zabujał, bez wzajemności.

Wątek miał też znaczenie przed narodzinami małego Pawełka, bo to było wskazanie dla aborcji, którą wtedy Krystyna rozważała. Marczyński się tego podjął, Koziełło odmówił. Mieli taką medyczno-filozoficzną dyskusję na ten temat wtedy.

Awdar

spoiler na pudelku dzisiaj piszą o jej postaci polecam zajrzec

Awdar

Ciekawy jest też wątek jej śmierci. Nie kojarzę szczegółów, ale ponoć była w Ameryca, rodzina czekała na nią na lotnisku i nagle z terminalu (czy jak to się nazywa) wychodzi bodajże pielęgniarka i mówi, że Krystyna umarła w samolocie przed lądowaniem.

użytkownik usunięty
naszaniec

pamiętam, że chodziła w chuście i ciachneli jej cycka xD

Bzdura.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones