Agnieszka Suchora

7,3
6 219 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Suchora

Fantastyczna rola komediowa w Daleko od noszy. Wniosła sporo jakości do serialu. Po Pawle Wawrzeckim dla mnie druga czołowa gra aktorska w serialu.

besty

Zgadzam sie z Toba. to wlasnie oni sa sila tego serialu. ich teksty mnie rozbrajaja! Sa fenomenalni.
ps i proponuje zmiane zdjecia, bo to jest juz lekko nieaktualnie. no i straszne!

bravo007

Zgadzam się z tym zdjęciem, ponadto teraz jest o wiele ładniejsza. Wraz z wiekiem wyładniała i trochę chyba schudła. Rewelacyjna aktorka w "Daleko od noszy"; bardzo sympatyczna.

dingo21

Omal się nie udławiłem bułką czytając "z wiekiem wyładniała i trochę chyba schudła"... Właśnie wczoraj widziałem film "Dwa księżyce", w którym 25-letnia Agnieszka prezentuje, niestety, swoją nagość. Niestety, gdyż jest tam przerażająco chuda, wiec gdyby miała jeszcze schudnąć nie zostałoby z niej nawet garstki kości. Obecnie też jest za chuda, ale nie tak dramatycznie, jak kiedyś, wiec wygląda ładniej.
Ogólnie, oczywiście, fajna aktorka.

besty

Dla mnie ona i Rudolf są tam the best.
Zagrała pierwszą rolę w tym serialu, gdy jeszcze nosił on tytuł "Szpital na perypetiach". Grała tam pacjentkę, taką prostą babę. Fantastycznie jej to poszło.:)
W "Plebani" irytowała mnie, bo miała wkurzającą rolę.

użytkownik usunięty
besty

W "Daleko od noszy" wszyscy są kapitalni, prócz damskiego personalu z wyłączniem Basenowej i Barbary ES.
Rewelacyjna gra aktorska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones