Aidan TurnerII

8,4
10 284 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aidan Turner

Ma cudowny, piękny głos ♥ Nie wiem dlaczego, ale po prostu kocham jego głos. Jest taki czysty i głęboki... Mogłabym go słuchać cały czas <3

Pearl158

Radzę obejrzeć Poldarka. Może Aidan mówi bez irlandzkiego akcentu, ale i tak jest pięknie.

melania_8

rewelacyjny serial,Aidan idealnie pasuje do tej roli.

Wera_135

Zgadzam się! Świetnie odegrał postać Rossa, do tego pięknie wyglądał, a ten jego głos... No po prostu połowa sukcesu jak dla mnie! A poza tym kto widział go w roli chociażby Kiliego czy Mitchella albo interesuje się nim i na bieżąco ogląda wywiady, itp. to zauważy różnicę- Aidan jest przyjacielski, sympatyczny, a to, jak zagrał chłodnego Poldarka na prawdę robi wrażenie :)

Pearl158

Oczywiście zapomniałam dodać, że "Poldark" już oglądnęłam ;)

Pearl158

Ostatnio obejrzałam Being Human. Wyjątkowy serial (szczególnie trzy pierwsze serie). Aidan i cała reszta byli wspaniali. Uważam , iż Aidan ma duży talent komediowy i mógłby zagrać w jakiejś komedii. Mitchell to taka postać pełna sprzeczności - z jednej strony sympatyczna i zabawna , z drugiej strony mroczna i przerażająca. Bardzo mi się podoba, iż Poldark i Mitchell to tak różnie zagrane postaci - co dowodzi, iż Ajadan nie tylko świetnie wygląda, ale to także dobry aktor.

melania_8

Oczywiście. Też oglądałam BH specjalnie dla niego, ale serial strasznie mi się spodobał i strasznie się wczułam i wciągnęłam, prawie płakałam jak go zabili :( Aidan jest naprawdę świetnym aktorem, szkoda że tak niedocenianym, ale cały czas mam nadzieje, że się wybije :)

Pearl158

On rzeczywiście ma ten głos swietny, pomimo tego jak wyglada ja zamykam oczy i słucham sobie jego głosu bo po prostu wysmienicie to robi, moduluje fajnie i emocje potrafi przekazac. W sumie zwróciłam uwage na niego po Poldarku dopiero, wczesniej wiedziałam ,ze jest taki aktor , ale jakos mnie tak nie krecił aktorsko. Hobbita nie dałam rady do końca ogladnąc bo Hobbit to jednak dla dzieci jest, ksiazka tez nie jest zbyt fascynujaca , czytałam w 5 klasie podstawówki i nawet mi sie podobała, drugi raz próbowałam jak miałam ze 23 lata i juz nie dałam rady, film tez wiadomo na podstawie ksiazki i taki dla dzieciakow , Chociaz fantastyke i fantasy lubie. W Poldarku pokazał spore umiejętnosci aktorskie i zdziwił mnie tym , pozytywnie zaskoczył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones