Aimee Teegarden

Aimee Richelle Teegarden

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/320315/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":930,"rate":6.972043010752688,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/320315/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":39,"rate":7.128205128205129,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producentka"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/320315/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":2,"rate":6,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}}]
7,0
930 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aimee Teegarden
  • Bardziej podoba mi się w brązowych włosach niż w bląd ...

Szczerze jednak inną aktorkę mogli wziąsc do serialu ,, Star-Crossed " ( nie wiem czy dobrze
    napisałam ) gdzie nieegdzie wyczytałam że to przez jej role była mała oglądalność .
    A jeśli o chodzi o jej gościnne wystąpienie w , 90210 '' beznadziejaaa ....
    nie podobała mi się jej rola , była dziwna .
    Trochę kiepska aktorka a jaka jest wasza wypowiedz na jej temat ???

• Vikikkii Nie wiem czemu ale nawet ją bardzo lubię. Wydaje mi się ze bardziej sprawdza się w horrorach np. Krzyk 4 lub nie dawno powstałe Rings