Dobiegające sześćdziesiątki przyjaciółki spotykają się co miesiąc, by porozmawiać o przeczytanych książkach. Gdy kolejną z nich jest "50 twarzy Greya", panie w trakcie lektury nabierają ochoty na romanse i przygody.
Losy młodego mężczyzny, który powraca do rodzinnego Memphis z wojny w Wietnamie i próbuje odnaleźć się w normalnym życiu. Odrzucony przez bliskich, rozpoczyna współpracę z gangsterami.
Larry Guthrie to rozrywkowy facet, z poważną misją: musi odzyskać Brooke, miłość swego życia. Gdy zasmuca małego chłopca stratą mlecznego ząbka, w miejscu pracy Brooke, automatycznie zostaje "skazany" zostanie prawdziwą dobrą wróżką zębuszką. Zobaczcie jak Larry, w różowych rajtuzach i baletkach, za wszelką cenę stara się, by chłopiec nie stracił swojej wiary w dobre wróżki, zanim Brooke poślubi niewłaściwego faceta. A na przekonanie do siebie dziewczyny ma tylko 10 dni!
Matka i córka przyjeżdżają do małego miasteczka, gdzie otwierają sklep, w ofercie którego znaleźć można czekoladę pod każdą niemal postacią. Przedsięwzięcie spotyka się z dezaprobatą burmistrza.
Dwudziestoletni Homer od urodzenia mieszka w sierocińcu prowadzonym przez dr. Wilbura. Jego monotonne życie zmienia się, gdy wyjeżdża z nowo poznaną parą.
Po tragicznej śmierci dzieci Annie popełnia samobójstwo, za co trafia do Piekła. Po śmierci jej mąż budzi się w Niebie, skąd wyrusza w podróż, by ją odnaleźć.
Uczęszczająca do szkoły z internatem Sara przestaje być uczennicą i staje się służącą po tym, jak jej ojciec zostaje uznany za zmarłego, a jego majątek zajmuje rząd.
Ekranizacja powieści Johna Steinbecka. Dwóch przyjaciół przemierza Stany Zjednoczone w czasach "wielkiego kryzysu" poszukując pracy na wiejskich farmach.
Reżyser filmowy z lat 50. Hollywood wraca zza granicy i odkrywa, że rosnąca fala maccartyzmy sprawiła, że nie wolno mu pracować w filmach. Może wrócić za kamerę, tylko jeśli doniesie na kolegów.