Alanis Morissette

Alanis Nadine Morissette

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/10090/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":132,"rate":7.007575757575758,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":true,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/10090/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":14,"rate":7.571428571428571,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/10090/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":8,"rate":6.5,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":4,"name":"music","above5p":false,"career":{"name":"kompozytorka"},"ranking":{"name":"Muzyki","link":"/person/ajax/roles/10090/4","url":"/ranking/person/music"},"rating":{"count":4,"rate":8,"desc":"oceny","profession":"muzyki"}}]
7,0
132 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alanis Morissette
  • użytkownik usunięty

ona jest tragiczna, a patrzac na jej gesty powinno sie z latwoscia zauwazyc ze ma chorobe psychiczna....

• Ty jestes jakis/jakas nienormalna/nienormalny!

• sam masz chorobę psychiczną. ciekawa jestem czy w ogóle kiedykolwiek słyszałeś jej muzykę durniu jeden.

• 20th_century_girl tak po gestach mozna stwierdzic ze ma chorobe psychiczna uwielbiam alanis ale stwierdzenie ze ktos kogo sie nie zna i po gestach stwierdza ze jest psychiczny to jest lekka paranoja.Lecz się.

• Nie no takie teksty to chyba kompromitacja... Pewnie dlatego się nie zalogował ten użytkownik:)

• Lap każdy ma prawo do własnego zdania...tylko niech to zdanie będzie przemyślane..

• mikesz Hm, po wyglądzie można stwierdzić,że ktoś jest niedorozwinięty fizycznie, do stwierdzenia, że ktś jest niedorozwnięty psychicznie trzeba z nim porozmawiać, znać jego system myślenia... A Alanis ma z pewnością niesamowitą barwę głosu - czy jest inteligentna, nieinteligentna czy niedorozwinięta mało mnie obchodzi.

• Ha Ha Ha!!! :) Ubawilo mnie to, chociaz z drugiej strony mam ochote wydlubac Ci oko! Ale rozumiem... Gesty Alanis sa rzeczywiscie wyrafinowane. Niesamowite wrazenie mozna odniesc kiedy spoglada sie na Alanis pelna "gestow" i radosci w oczach spiewajac piosenki z plyty Junkie... Cudowna!!!

• Kamyczek Nie no chyba Cię tenteges! Ja jestem za tym by każdy wypowiadał swoje zdanie ale...To Alanis! Ja nie moge no... Sama sobie zaprzeczam, ale rozumieci mnie prawda?

• Jej gesty są fantastyczne! Pełne ekspresji i wyrazu. Najwyższy artystyczny nieład i wyrafinowany, nietuzinkowy styl. Alanis ma wspaniała osobowość, a przede wszystkim niczego nie udaje(no chyba, że akurat gra w filmie, serialu lub teatrze). Jeżeli drażnią cię prawdziwe artystyczne zachowania na scenie i wczuwanie sie we własną muzykę, to proponuję siegnij po DVD Siostra Anastazja piecze ciasta.
    Powodzenia!

• hehe. cenię Alanis i przyznaję że te gesty są urocze. ale, kiedyś, dawno, jak jeszcze nie do końca wiedziałam kto to jest i nie byłam zapoznana z jej twórczością i sposobem bycia, leciał na mtv kawałek koncertu(nie chodzi o unplugged), nie pamiętam co śpiewała, pamiętam jak stała przy mikrofonie, wyśpiewywała w ujmujący sposób swoją piosenkę(miala jeszcze bardzo dlugie włosy i chyba ciemną sukienkę) i tak patrzyłam i się wpatrywałam bo miałam wrażenie że jest niedorozwinięta.

• tau "Uninvited" :D Pamiętam ten występ - chyba Grammy Awards'99

• użytkownik usunięty

Patrząc na datę napisania posta, można śmiało stwierdzić, że już 9 lat temu sztuka trolowania miała się całkiem dobrze.

• już 16 lat minęło, masakra ale ten czas leci