Alanis Morissette

Alanis Nadine Morissette

6,9
192 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alanis Morissette

beznadziejna

użytkownik usunięty

ona jest tragiczna, a patrzac na jej gesty powinno sie z latwoscia zauwazyc ze ma chorobe psychiczna....

Ty jestes jakis/jakas nienormalna/nienormalny!

sam masz chorobę psychiczną. ciekawa jestem czy w ogóle kiedykolwiek słyszałeś jej muzykę durniu jeden.

20th_century_girl

tak po gestach mozna stwierdzic ze ma chorobe psychiczna uwielbiam alanis ale stwierdzenie ze ktos kogo sie nie zna i po gestach stwierdza ze jest psychiczny to jest lekka paranoja.Lecz się.

Nie no takie teksty to chyba kompromitacja... Pewnie dlatego się nie zalogował ten użytkownik:)

Lap

każdy ma prawo do własnego zdania...tylko niech to zdanie będzie przemyślane..

mikesz

Hm, po wyglądzie można stwierdzić,że ktoś jest niedorozwinięty fizycznie, do stwierdzenia, że ktś jest niedorozwnięty psychicznie trzeba z nim porozmawiać, znać jego system myślenia... A Alanis ma z pewnością niesamowitą barwę głosu - czy jest inteligentna, nieinteligentna czy niedorozwinięta mało mnie obchodzi.

Ha Ha Ha!!! :) Ubawilo mnie to, chociaz z drugiej strony mam ochote wydlubac Ci oko! Ale rozumiem... Gesty Alanis sa rzeczywiscie wyrafinowane. Niesamowite wrazenie mozna odniesc kiedy spoglada sie na Alanis pelna "gestow" i radosci w oczach spiewajac piosenki z plyty Junkie... Cudowna!!!

Kamyczek

Nie no chyba Cię tenteges! Ja jestem za tym by każdy wypowiadał swoje zdanie ale...To Alanis! Ja nie moge no... Sama sobie zaprzeczam, ale rozumieci mnie prawda?

Jej gesty są fantastyczne! Pełne ekspresji i wyrazu. Najwyższy artystyczny nieład i wyrafinowany, nietuzinkowy styl. Alanis ma wspaniała osobowość, a przede wszystkim niczego nie udaje(no chyba, że akurat gra w filmie, serialu lub teatrze). Jeżeli drażnią cię prawdziwe artystyczne zachowania na scenie i wczuwanie sie we własną muzykę, to proponuję siegnij po DVD Siostra Anastazja piecze ciasta.
Powodzenia!

hehe. cenię Alanis i przyznaję że te gesty są urocze. ale, kiedyś, dawno, jak jeszcze nie do końca wiedziałam kto to jest i nie byłam zapoznana z jej twórczością i sposobem bycia, leciał na mtv kawałek koncertu(nie chodzi o unplugged), nie pamiętam co śpiewała, pamiętam jak stała przy mikrofonie, wyśpiewywała w ujmujący sposób swoją piosenkę(miala jeszcze bardzo dlugie włosy i chyba ciemną sukienkę) i tak patrzyłam i się wpatrywałam bo miałam wrażenie że jest niedorozwinięta.

tau

"Uninvited" :D Pamiętam ten występ - chyba Grammy Awards'99

użytkownik usunięty

Patrząc na datę napisania posta, można śmiało stwierdzić, że już 9 lat temu sztuka trolowania miała się całkiem dobrze.

już 16 lat minęło, masakra ale ten czas leci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones