Aleksander Machalica

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/86041/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":374,"rate":6.497326203208556,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":true,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/86041/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":119,"rate":5.722689075630252,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"dubbing"},"ranking":{"name":"Głosu","link":"/person/ajax/roles/86041/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":2,"rate":7,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,5
374 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksander Machalica
  • Na jego role filmowe jakoś nie zwróciłam uwagi [poza "Vinci", ale tak dawno oglądałam ten film, że już go za dobrze nie pamiętam], ale jest świetnym aktorem teatralnym. Wiem, że to FILMweb a nie TEATRweb, ale musiałam się na jego temat wypowiedzieć, aby nie pozostał niezauważony :)

• Iskandar Dołączam się do tej wypowiedzi, w "Operze kozła" był wręcz fenomenalny. Szkoda, aby aktor o takim talencie był niezauważony.

W tym momencie nasuwa mi się pytanie: Który z braci zdolniejszy? :P

• mononokehime Dzisiaj miałem z nim warsztaty teatralne i muszę przyznać , że jest naprawdę uzdolniony, a przy tym fajnym człowiekiem

• mick9304 Polecam Ożenek z jego udziałem - co za fenomenalny człowiek, jego postać jest tak barwna, że przysłoniła mi całą sztukę haha:)