Aleksandr DomogarowI

8,1
5 470 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

Nowości

użytkownik usunięty

Jak widać, aktor posiada w Polsce sporo fanów i cieszy się popularnością. Założyłam temat, żebyśmy
mogli podrzucać sobie jakieś nowinki o Domagarowie. Ktoś coś wie niech pisze.:)

Ja ostatnio czytałam artykuł o nim w "Tele Tygodniu". A Wy? Widzicie gdzieś Aleksandra? A może
wiecie coś o planach zawodowych?

Wystarczy poczytać jego twittera żeby być na bieżąco :). Niezłe źródło informacji.

użytkownik usunięty
ania20s

Tak, ale tam pojawiają się tylko wybrane wiadomości. Mnie chodziło o coś więcej - jego obecność w mediach, sprawy osobiste, plotki, aktualna praca i więcej. Nie mam dostępu do rosyjskiej telewizji ani prasy. Poza tym on chyba nie jest typem celebryty.

On nie jest celebrytą... Ha ha. Dobre. Wystarczy rosyjskojęzyczny internet poczytać.

użytkownik usunięty
ania20s

No to kto przeczyta ten 'rosyjskojęzyczny internet' może podzielić się z innymi tym co wie.

To było już jakiś czas temu, co prawda, ale fajna ciekawostka. Na swoim twitterze zaanonsował, że poszukuje żony i żeby mu przesyłać zdjęcia. Ogólnie, sądzę, że to bardziej był chwyt marketingowy, ale trafiały się dziewczątka, które wysyłały dośc "jednoznaczne" zdjęcia. I generalnie, jest pomysł przeszedł falę krytyki i zarzucano mu, że stary dziad, a szuka młodej. Napisał, że jego wybranka musi być młoda i ładna, a niekoniecznie inteligentna. Trochę to w sumie brzmiało, jak "Żona idealna Moliera - taka, którą mógłby sobie sam uformować, czytaj "wytresować".

Gatiniusha

To był żart... Cóż młodsza jestem i to dość dużo. Ale kto kogo by wytresował... ;)

ania20s

Reflektujesz? :D Ja bym również podjęła się wyzwania :D

Gatiniusha

Musiały odstawić wódkę i ograniczyć palenie. No i ten charakterek. Cóż nieco za stary jest. Ale tylko troszkę. ;) No ja też nie mam łatwego charakteru i biedaczek miałby nieźle pod górkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones