Aleksandr DomogarowI

8,1
5 430 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow
Nonchalance

Zawsze i nieodwołalnie jego oczy jak i on sam są moim numerem jeden jeśli chodzi o męską urodę. To jest Mężczyzna przez wielkie M:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Radiw84

Miał 4 żony, bo każda z nich po zauroczeniu tymi jego oczami dowiadywała się, że poza tym gadżetem nic on w sobie takiego nie ma:-) Pamiętam, jak to kiedyś, gdy "Ogniem i mieczem" leciało w kinach, w radiu robili krótką sondę uliczną na ulicach Warszawy. Większość kobiet twierdziła, że bardziej im się podobał Bohun, niż Skrzetuski. Ręce opadają;-)

Radiw84

A to, czy ktoś ma piękne, brzydkie czy przeciętnej urody oczy nie ma żadnego związku z tym, jakim jest człowiekiem czy mężczyzną. Za to Twój komentarz dobitnie świadczy o tym, że mężczyzna z Ciebie średni, słaby musisz mieć charakter jeśli jesteś zazdrosny o jakiegoś tam aktora.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Nonchalance

Śmiem twierdzić, że to ty piszesz pod moim komentarzem :)

Radiw84

Widzę, że dziewczyna nie przebiera w słownictwie...

majkalipcowa

Dziewczyna ma dość świra, który od 3 lat notorycznie wypisuje swoje zbolałe wypociny na temat kobiet pod komentarzem, w którym wyraziła swój entuzjazm wyglądem czyichś oczu.

majkalipcowa

Dziewczynka próbowała błysnąć inteligencją której ma najwyraźniej niewiele, jednak sytuacja ją przerosła i teraz próbuje odwracać kota ogonem. A jej obraźliwe słownictwo i przekleństwa? Powiedzmy to sobie szczerze, wieśniactwo to jedynie stan umysłu, a nie kwestia pochodzenia. Nie rozumiem dlaczego moderator zablokował moje poprzednie komentarze, z mojej strony nie padło żadne obraźliwe słowo w kierunku tej osoby. Gdybyś mogła przeczytać co ta dziewczynka napisała wcześniej nieźle byś się uśmiała. Pozdrawiam :)

Radiw84

Nazywanie "dziewczynką" osoby, która ma 32 lata jest średnim pomysłem, ale jest to typowa praktyka zakompleksionych internetowych Januszu - zdrabnianie, umniejszanie. Malutka, głupiutka dziewczynka - rzekł anonimowy troll z internetu, który zaczął swoje wpisy tu od "wy baby jesteście głupie". Pisz sobie, pisz, zazdrośniku, a później wracaj do swojej mądrej baby - lewej lub prawej raczki pod kocykiem, i trolluj dalej aktorów obwiniając ich za to, że wszystkie te "baby" mają Cię w głębokim poważaniu.

Nonchalance

No i znowu mnie zaczepiasz. Określenie "dziewczynka" to idealne odzwierciedlenie poziomu intelektu jaki tu prezentujesz, są inne słowa ale nie są już takie ładne. Siła autosugestii w twoim przypadku sprawia iż twoje wypowiedzi są komiczne, zaś całokształt twojego dzieła w komentarzach zakrawa wręcz o groteskę. Masz szczęście, że ten portal jest aż nadto poprawny politycznie i moderator kasuje moje wypowiedzi bez żadnego powodu. Przestań już mnie zaczepiać i odpowiadać na moje komentarze do innych użytkowników :)

Nonchalance

człowiek się rozpływa za każdym razem kiedy na niego patrzy. eh...

Nonchalance

dlatego był czterokrotnie żonaty ;)

majkalipcowa

Miał 3 żony. Z mariną żyli na kocią łapę.

ania20s

Oj żeby tylko z Mariną ;)

majkalipcowa

No nie tylko. Ale Marina była jednak na dłużej...

majkalipcowa

Dlaczego.? Prawdopodobnie nie jest stały w uczuciach albo wie że kobiety na niego lecą i to wykorzystuje. Ale i tak go uwielbiam za te jego oczy.:)

Nonchalance

Jaka szkoda, że nie jestem aktorką..

Nonchalance

tak, te oczy są zjawiskowe... Mężczyzna idealny.

Nonchalance

Całkowicie się zgadzam, to magnetyczne spojrzenie... On jest niesamowity.

użytkownik usunięty
Nonchalance

Ma cudne oczy...nie żyje z nim więc nie bardzo mam się czym przejmować :) może jakieś dobre filmy mi z nim polecicie :)

Polecam "Na koniec świata", gra w nim rewelacyjnie i teatr tv "Noc czerwcowa", również jest tam świetny :)

iwonka9585

"Na koniec świata "jest okropny. Polecam Miodowy Miesiąc albo Białą noc, czułą noc. Fala zbrodni też jest fajna.

użytkownik usunięty
iwonka9585

W "Nocy czerwcowej" jest GENIALNY.

użytkownik usunięty
Nonchalance

Dziękuje za odpowiedź :)

Nonchalance

Jest cudowny pod każdym względem. Zgadzam się, że to prawdziwy mężczyzna i szczerze jakich coraz mniej na świecie. Faceci zatracają swoją męskość i obrzydzają.. Sorka, że tak feministycznie, ale denerwuje mnie to w ty świecie.

użytkownik usunięty
Nonchalance

Obejrzałam parę filmów i jestem oczarowana nim, wspaniały aktor ...mimo upływu czasu ma nadal ten czarujący urok osobisty :)

dokładnie twierdze to samo. a jak się czyta wywiady to zwala z nóg. Normalny, przystojny a nie jakiś ściankowy model :)

Nonchalance

Oczy cudowne ale podobno bijał swoje żony. Ja wolę o tym nie myśleć.

Nonchalance

Jak się na niego patrzy na zdjęciach, można pomyśleć: "Cóż w nim specjalnego? Ot, zwykły, normalny facet, jak każdy inny".
Ale na ekranie... Ekspresja i teatralność jego gry w połączeniu z wielką charyzmą sceniczną, urokiem osobistym, męską urodą i magnetyzującym spojrzeniem to mieszanka wybuchowa. Domogarow na ekranie/ na scenie zachwyca, oczarowuje, przejmuje całkowitą kontrolę nad widzem - nad jego emocjami, psychiką, postrzeganiem; manipuluje widzem - i to w pozytywnym wydźwięku tego słowa.
Teraz się nieco postarzał, ale jak był młodszy (mam na myśli lata 90.), to istny ideał mężczyzny dla mnie. To nic, że jest w wieku mojego ojca :)

Ktoś może powiedzieć - ideał? Chciałybyście takiego mieć w domu? Podobno bił żony, itp, itd.
Moja odpowiedź - otóż Aleksandr jest aktorem. Dla oczu żeńskiej publiczności przeznaczone są jego uroda, wdzięk, męskość, bardzo dobry warsztat i intrygującą osobowość. Na tym mamy się skupić, bo dla nas jest przede wszystkim aktorem.
Ma wady? Oczywiście, że ma. Ale z tymi wadami niech się męczą inne kobiety.

Nonchalance

raz na rok zdarza mi się wrócić z sentymentu do "Ogniem i mieczem".
Jakkolwiek sam film uważam za mocno średni, to jednak gra aktorska - zwłaszcza Domogarowa i Żebrowskiego - wypada nieźle.
Sasza za rolę Jurka spokojnie mógłby dostać Oscara i - gdyby film kręcony był w USA, pewnie by dostał.
I nie mówię tylko o jego urodzie, bo w tej roli było tyle pasji i talentu, że to był niemalże koncert.
za tę rolę go podziwiam i żałuję, że Hoffmann mocno ugrzecznił tę postać. Na szczęście Domogarow oddał ducha Jurka Bohuna.
Nie wyobrażam sobie w tej roli nawet Lindy, a przecież też dobry aktor.
Sienkiewicz pisał Bohuna z myślą o Domogarovwe :)

Nonchalance

Trochę to słabe, że podoba ci się taki menelski typ urody. Kto co lubi, ale żeby się tym publicznie chwalić to jest dopiero perwersja :-)

Tom_Doe

Trochę słabe to są kompleksy, które Cię tu przygnały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones