Aleksandra Kasprzyk

8,0
2 417 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Kasprzyk
raszid85

Ty, no, rzeczywiście. Teraz tak się przyglądam i masz rację. Bo kto jeszcze? Może http://www.filmweb.pl/person/Julia+Pogrebińska-1276397, tak wcześniej myślałem.

LukaszJarosz25

Na pewno lepsza Kasprzyk niż Wolszczak XDD

raszid85

W pełni się zgadzam.
Może wreszcie ktoś ponownie wziąłby się za Wiedźmina. O ile Żebrowski był OK, to Wolszczak nie pasowała. Książkowa Yennefer była malutka, drobniutka, czemu 173cm Wolszczakowej przeczy. Jaskra granego przez Zamachowskiego nie chcę nawet komentować, bo o ile dobrze zagrał, to do prezencji playboya i lovelasa wieeeeleee mu brakuje.
Na resztę aktorów spuszczę zasłonę milczenia.

raszid85

Nie nadaje się. Twarz może ma piękną i pasującą, ale nie zabłysła talentem - no i pozostają problemy techniczne, czyli mocno wytatuowane ciało, zwłaszcza ręce i nogi, które mocno psują efekt.

Vesslan

Od dawna są podkłady zakrywające w 100% tatuaże, więc to nie byłby problem. Co do gry aktorskiej, Ola przecież nie ma żadnego doświadczenia w filmach, ale pewnie gdyby miała dobrego mentora to szybko nauczyłaby się grać.

raszid85

1. Yennefer.
2. Chyba cię pogięło, chudy tyłek, brzydka, wydziarana i beztalencie. Do ówczesnej Wolszczak nie miałaby startu https://youtu.be/RFJB-cDm724?t=40 , a nawet ta Szarlotka z gównianego serialu lepsza.
3. Idealna Yennefer jest niestety tylko w grze i jest animowana.

Grean

Wydziarana i chudy tyłek już się zakochałem. 
Jednym słowem mój ideał.

soulfly777kris

To może od razu znajdź se jakiegoś chłopaka, będzie prościej.

Grean

Zaraza zaraz... chwilę zajęło zanim załapałem twój komentarz. Dla ciebie szczupłe laski to kolesie, no cóż ja z takim podejściem do sprawy to raczej nic nie zaradzę bo po prostu brak mi po ludzku słów.

soulfly777kris

Nie tylko słów ci brak - pedały były zawsze znane z tego, że szukały sobie na żony lasek z chudymi tyłkami.

Grean

O widzę że kolega ostro w temacie co lubią a co nie homoseksualiści. Nic tylko czerpać tą wiedzę pełnymi garściami. I co te laski tak ochoczo z tymi pedałami się chajtały ? U mnie w mieście pedały normalnie chłop z chłopem a to u ciebie na wsi się takie cyrki dzieją ?

soulfly777kris

Ale jakaś odrobina wiedzy ogólnej, historycznej, już nie mówię że antropologicznej, bo chyba za wysokie progi - to by się wam w tym Pcimiu Dolnym przydała.

raszid85

Wg książki powinna być ładna. A nie jest. No i jest kompletnym aktorskim beztalenciem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones