Czy pani Aleksandra nie posiada aby ze strony swoich przodków korzeni żydowskich?
W czymkolwiek bym jej nie oglądał, nie sposób nie zwrócić uwagi na tę piękną, dość wyraziście semicką w swojej urodzie i rysach twarz o ogromnych oczach.
Bądź co bądź, kobieta to intrygująca. Przyciąga uwagę na ekranie :)
Zwróciłem uwagę na urodę tej aktorki, gdy oglądałem serial o Agnieszce Osieckiej, pani Aleksandra gra tam Olgę Lipińską. Bardzo ładna i piękne, bardzo wyraziste oczy.
Moim zdaniem nadawałaby się do roli Sabriny Glevissig w Wiedźminie, Sabrina właśnie odznaczała się "drapieżnym" spojrzeniem. Nieporównanie lepiej...