Aleksandra WoźniakI

7,6
4 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Woźniak

BOSKIE nogi G Ó W N I A N E aktorstwo. Sad but True.

miryjur

Ona cała jest BOSKA, wg mnie najpiękniejsza aktorka jaka widziałem. Co do aktorstwa, to przeginasz. Jak na aktorkę bez dyplomu bardzo dobrze radzi sobie z grą. Mogłaby tylko grać wiecej w pełnometrażowych filmach, ale w serialach też jest świetna!!! Widziałem wszystkie filmy z udziałem Oli Woźniak i powiem, że niewątpliwie przyciaga uwagę (i to nie tylko olśniewającą urodą), ale również grą. Dla porównania mogę tu podać za przykład M. Kożuchowską, która mimo, iż ma dyplom aktorski, gra niestety trochę sztucznie. U mnie Ola ma 10! Szkoda, że nie mogę więcej :(

kamilus85

Po pierwsze : można nie mic dyplomu wyższej szkoły teatralnej a grac 10
razy lepiej od zawodowego aktora
Ola pokazała swoimi rolami jak np. posterunkowa Kasia, że pomimo tego iż
nie jest ZAWODOWYM aktorem to umiejętnosciami wyprzedza niejednego
zawodowca.

Keanu_Reeves1992

No przecież to napisałem, tylko, że dłużej ;]

miryjur

Może nie jestem ekspertem bo widziałem ją tylko w 13 posterunku, ale nie jestem w stanie sobie wyobrazić by można było jej rolę zagrać lepiej. Była tam po prostu BOSKA!

miryjur

Ostatnio oglądałem coś w rodzaju "13 Posterunek - Behind the Scenes"
To bardzo niedoceniona, świetna aktorka. Momentami gały wychodziły mi z orbity. Ale najlepsze jej sceny, nie wiedzieć czemu nie trafiały do serialu ostatecznie. Tak jakby Ślesicki robił to specjalnie...

bambuzz

Dla mnie ma ogromny talent komediowy i do tego jest ładna, zgrabna i powabna ;)

prix22

W 13 Posterunku piękna, a te nogi aaaaaaaaaach

PPWojtek

Za nogi ma ode mnie dychę.

Piramidoglowy

I urocza z niej dziewoja

miryjur

Gówniana prowokacja - sad but true...

miryjur

Nogi może i boskie, ale nic poza tym. Głos nie do zniesienia, aktorstwo cały czas takie samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones