Alex JonesIII

Alexander Emerick Jones

6,7
23 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Jones

Dezinformacja?

użytkownik usunięty

Jest podejrzewany o dezinformację i wprowadzanie w błąd opinii publicznej, podobnie jaki i David Icke. Wielu ludzi zarzuca mu tego typu działania. Osobiście cenię go za zasób wiedzy i odwagę; dzięki niemu dowiedziałem się o wielu faktach. Dla zainteresowanych tematyką prezentowaną przez w/w panów polecam także Gorilla199 oraz Love Police.

Możesz napisać coś więcej?? Podać jakiś konkretny przykład dezinformacji?? Jones czy Icke to są wolni strzelcy, którzy mówią to co myślą- oczywiste jest, że mają wielu przeciwników, którzy chcą im zmniejszyć wiarygodność.

użytkownik usunięty
Gelu_2

http://www.paranormalne.pl/topic/20868-dezinformacja-nwo/
Na internecie (min na Youtube) znajdziesz coraz więcej materiałów dotyczących zarzutów kierowanych w stronę największych tropicieli NWO, masonerii, reptilian (czyli A. Jones oraz D. Icke). Gorilla199 zaproponował spotkanie A. Jonesowi i D. Icke'owi, lecz, jak powiada - nie zgodzili się (on sam rozszyfrował przynależność Icke'a do masonerii). Dalej - niedawno natrafiłem na artykuł, w którym i samemu Gorilla199 zarzuca się przynależność reptiliańską!! Leo Zagami - kolejny wielki łowca masonów i iluminatów - co się okazało? Sam jest członkiem tej okultystycznej mafii!! Poza tym - sami iluminaci afiszują, w sposób oficjalny treści i materiały publikowane, np przez Icke'a!!

A wpadło ci kiedyś do głowy że to wszystko co opisujesz to są właśnie działania NWO dyskredytujące niewygodnych ludzi ? Każdy kto ośmiela się coś mówić o NWO jest automatycznie wskazywany jako członka NWO, to już jest reguła. To co mówi Icke i Jones ma potwierdzenie w wielu innych źródłach wiedzy. Być może zdarza się że obaj panowie niekiedy posuwają się za daleko w domysłach ale główne przesłanie mają słuszne i chwała im że o tym mówią.

użytkownik usunięty
fenio_px

Oczywiście, że rozpatrywałem takie argumenty. Uważam je za jak najbardziej wskazane i godne użycia, a nawet za obowiązkowe. Zwróć uwagę, proszę na Gorilla 199. Nie wiem czy znasz tego człowieka, jednak on wykazał o przynależności Icke'a do iluminatów. Skierował zaproszenie do niego oraz do Jonesa, chcąc wspólnie toczyć dyskusję, jednak obydwoje nie wyrazili chęci. I jeszcze taka ciekawostka - Gorilla 199 świetnie odsłania fakty tyczące się wolnomularstwa, co spotkało się z dyskredytowaniem go w oczach opinii publicznej, czyniąc z niego człowieka... chorego psychicznie.

No ale gdzie ten człowiek to opisuje ?

użytkownik usunięty
fenio_px

Choćby na YT. Nie brakuje jego filmów i wypowiedzi w sieci.

Gdyby nie Jones wielu ludzi nie wiedziałoby co tak naprawdę się dzieje na świecie pod szyldem NWO.
http://www.youtube.com/watch?v=YX6Kvu1aULE&feature=related

użytkownik usunięty
nephilim_718

Tak, lecz trzeba uważać, gdyż nie wszystko musi być prawdą.

http://publicdisorder.wordpress.com/2011/03/17/the-legends-of-atlantis-video/

użytkownik usunięty
nephilim_718

Znam motyw Atlantydy, przynajmniej w jakimś stopniu. Lecz artykuł, który podałeś powyżej, śmierdzi mi ideologią a la "Gwiezdne wojny", wydaje się być bzdurą. Przynajmniej pod pewnymi względami.

Gwoli ścisłości - to nie jest tylko o Atlantydzie. Pierwsza część jest o niej między innymi, główny natomiast watek to eon Izydy czyli matriarchatu. Opowiada także o powstaniu człowieka. Kolejne części dotyczą patriarchatu (Ozyrysa-Chrustusa). Prócz tego wiele interesujących rzeczy na temat przepowiedni, zmian na ziemi jakie następują wchodząc w kolejny etap, pochodzeniu człowieka itp.
PS>
Który artykuł powyżej?

A wiesz że Gwiezdne Wojny były kręcone na podstawie tego co wielu nazywa teoriami spiskowymi ? Przykładowo "Gwiazda Śmierci" to nic innego jak Nibiru.

użytkownik usunięty
fenio_px

Możliwe. Nie słyszałem nic na ten temat, odnośnie relacji tej serii filmów z w/w teoriami. Jednak na 100% Lucas jest iluminatem, bądź współpracuje z tymi grupami ludzi. Niemalże cały jego dorobek przesiąknięty jest tematyką okultystyczną, magiczną, new age'owską, a tych elementów nie brakuje przecież w starnych warsach! Filmy te, G-W, stały się swoistymi drogowskazami w życiu wielu ludzi. Powstają "kościoły" Jedi itd, ludzie zakładają i wstępują do zakonów a'la G-W. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że wierzą w te brednie, przyjmując ideologię G-W, za własną, podążając nią. Tylko dokąd? Jednak znacznie zatrważającym zjawiskiem, obserwowanym w wielu częściach społeczeństwa, na całym świecie, jest przyjmowanie wiary w zbawiciela w postaci zielonego, małego ufoludka, bądź w latające spaghetti, o czym niedawno było głośno w mediach... Homo sapiens? Małpy gdyby posiadały rozum, czyniłyby z niego większy użytek niż wielu ludzi - dokładnie tak uważam i tak mówię!

Lucas też jest Illuminatem ? A bracia Wachowscy też są ? Przecież ich Matrix aż kapie od przenośni. Myślę że mocno przesadzasz i wrzucasz KAŻDEGO do worka z napisem "Illuminati" kto porusza tematykę New Age, gadów, okultyzmów, ufo, illuminatów itp.
Co do zbawicieli to można to podsumować że ogólnie fanatyzm jest słabością. Twoje szydercze opisy "ufoludka" wskazują że zapewne uważasz to wszystko za bzdury. No i dobra, przecież nikt nie będzie Cię przekonywał :) Tylko dyskusja na te tematy traci sens.

użytkownik usunięty
fenio_px

"Matrix" dotyczy rzeczywistości masońskiej, NWO. Sama osoba "architekta" przecież mówi już wiele.
Obraziłem Cię "ufoludkiem"? Czym dokładnie? Tym, że ludzie uważają Jezusa Zbawiciela za przybysza z innego świata? Który wdg Danikena przyleciał ufo?

Niczym mnie nie obraziłeś. Co do matrixa to przenośnia świata w którym żyjemy, nie żadna tam inna rzeczywistość należąca do kogoś czy jakiegoś wyznania (sekty, grupy, ruchu itp). To jest ten sam świat który widzisz za oknem i dla którego wstajesz codziennie do pracy tylko przedstawiony z użyciem przenośni. Ci którzy tego nie dostrzegają lub nie rozumieją widzą tylko tą część świata co bohaterowie Matrixa przyjmujący że matrix to ich całe życie. A Icke i Jones mówią właśnie o tym świecie który przedstawia film Matrix. Możesz o nim dowiedzieć się również z channelingów i wielu innych źródeł ezoterycznych.

użytkownik usunięty
fenio_px

W takim razie widzę podstawowe braki dotyczące wiedzy odnośnie ideologii i założeń New Age (ideologii, ruchu, który ma stać się nową, uniwersalną, powszechnie panującą religią w NPŚ); jak zapewne zauważyłeś - czasem poruszam ten temat. Otóż "Matrix" nie jest jakąś fantazją producentów z Hollywoodu, lecz zawiera swoiste przesłanie. Według założeń i wizji wolnomularzy, koncepcja rzeczywistości ulegnie gwałtownej zmianie. I to już... Niedługo! Przełom stanowi rok... Jak myślisz, który? Podpowiem - 2012. Co mówią ci ludzie, ich magowie i astrologowie, powołując się na ezoteryczne, gnostyczne przesłanki? Ponoć ma dojść do zmian o charakterze kosmicznym, które będą dotyczyły ciał niebieskich, a także całej rzeczywistości - naszej, ludzkiej. Jednym z symboli Nowej Ery jest motyl - symbol piękna i wolności, który po przeobrażeniu się z paskudnej larwy zaczyna nowe, cudowne życie. Wdg tych założeń, człowiek, oczywiście, jak uważają - wybrany (ezoteryka...) porzucić ma skorupę cielesną, powłokę fizyczną, przyjmując nowe, uduchowione, wolne, wyzwolone ciało mistyczne (oczywiście wdg gnozy świat jest zły, a zwłaszcza materialny, stąd potrzeba oderwania się od tej rzeczywistości...). Rzeczywistością jest przede wszystkim Era Ryb - symbol chrześcijaństwa, czyli wdg nich - głupoty, ograniczenia, a nawet zła. Stąd ich walka z Kościołem i chrześcijaństwem - ogólnie. Era Ryb kończy się niby 21 XII 2012 - zaczyna się tym samym - New Age - Era Wodnika, który to, dodam - jest symbolem pogaństwa, bałwochwalstwa i buntu wobec Boga. Ciekawe, prawda? Wtedy to świat będzie wyglądał jak "Matrix"! W którym panem jest "Architekt" - wielki budowniczy, pan wolnych murarzy i innych architektów, budowniczych nowego świata. Dodam jeszcze, ku ciekawostce - wiesz, że na samym początku Starego Testamentu znajdują się wiadomości o mularzach? Mularze/murarze wznieśli już w przeszłości swój gmach - wieżę Babel - symbol pychy i bunty wobec Stwórcy. To symbol cielesności i ludzkich niepohamowanych żądz, chciwości i egoizmu. Gdzie zbudowano wieżę? W Babilonie - symbolu wszelkiego zła i przeciwnika Izraela, później Kościoła. To z Babilonu pochodzić ma zakon wolnomularski. Dalej - kto jest założycielem masonerii? Król Nimrod, pan Szinearu/Babilonu, Aszszuru i Niniwy; jego hebrajska wersja imienia znaczy "idący przed Bogiem", co znaczy zbuntowany. Kto pierwszy podniósł bunt? Lucyfer - wróg stworzenia i Bożego porządku. Za kim idą masoni? Za władcą tego świata, dają się zwodzić kłamcy, obiecującemu im "cuda"... Ulotne, chwilowe ziemskie rozkosze. A wieczność? Hm!
Stąd min uważam, że Icke, powołując się na praktyki, które wymieniłeś, np channeling i tp, plecie głupstwa i zwodzi ludzi. Jak można walczyć z masonami, przeciwstawiać się im, wypełniając ich wskazania, przyjmując nową religię? On nakłania tłumy, z drugiej strony przyjmując taką postawę - dyskredytora, wyjawiającego najtajniejsze sekrety iluminatów i całej tej sekty, mafii globalnej. ...

dla mnie A.Jones, czy D. Icke są bardziej wiarygodni od L.Zagami, czy innych ludzi którzy próbują ośmieszyć ich teorie, oczywiście nie przyjmuję bezkrytycznie wszystkiego co mówi Jones, tak samo Icke, ale mają wiele racji

użytkownik usunięty
kasandra_8

"Oczywiście, że rozpatrywałem takie argumenty. Uważam je za jak najbardziej wskazane i godne użycia, a nawet za obowiązkowe"
Bardzo dobra uwaga. W walce o prawdę trzeba brać to pod uwagę. Z braku czasu Jonesa oglądałem "tylko" wypowiedź o Bieberze i Order of Death. Ta pierwsza to genialne mistrzostwo.
Wszechobecni "blogerzy" piszący o NWO nie piszą wiarygodnie. Brak w nich SPOKOJU KTÓRY CECHUJE PISZĄCYCH PRAWDĘ, takich jak
- K.G. Chesterton
-Waldemar Łysiak
-St. Michalkiewicz
-J.R. Nowak.
W przeciwieństwie do w/w klasycznych autorów "blogierzy" reklamujący Jonesa mają sztuczne teksty, od których czuć na kilometr, że nie pisane przez jedną osobę, poza tym:
-popierają Rosję i Anonymous
- otwarcie piszą z nienawiścią do Żydów, chrześcijan, postulują zniesienie Kościoła i w zamian oferują... gołe baby i narkotyki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones