z taką buzką to nie mozna zrobic kariery, od razu pisza artykuly o twoich slodkich oczętach i poważna krytyka kojarzy sobie ciebie tylko z rubryki bravo na naj ciacha lata 2009 o.O
drogie nastolatki, dajcie sie chlopakowi wybic, dziekuje.
wiem, oceniacie go głównie za muzykę, no ale bez przesady... wygrał Eurowizję, trochę było o nim głośno, wydał nawet debiutancką płytę... ale to nie jest artysta na miarę oceny 10/10...taka sezonowa gwiazdka... czemu muzycy światowej klasy i sławy mają niższą ocenę, np. Freddie Mercury?