Alexandre Desplat

Alexandre Michel Gérard Desplat

7,7
11 664 oceny muzyki
powrót do forum osoby Alexandre Desplat

Jaka piosenka z HP najbardziej wam się podobała?? Mnie uzależniła piosenka ''Obliviate"
Podalibyście mi jakieś inne fajne tytuły? Czekam na propozycje :P

kamillla_filmaniak

1."Lily's theme"
2."Dragon flight"
3."Statues"
4."Courtyard apocalypse"
5."A new beginning"

kamillla_filmaniak

1. ''Obliviate"
2. "Lily's theme"

(poza konkursem ;) polecam jeszcze mistrzowski soundtrack z drugiej części Zmierzch: KwN
"New Moon"
"To Volterra"
"Ful moon"

:)

MISTRZ

ankafanka

dzięki wielkie kilka fajnych kawałków mam do mojej listy ;0

kamillla_filmaniak

"Courtyard apocalypse" dla mnie najpiękniejszy, a razem ze "Statues" towarzyszą moim ulubionym fragmentom filmu.
"Neville the Hero" i "Procession" wspaniale się zaczynają, ale jak tak dalej pójdzie wymienię połowę utworów, bo dobrze kojarzą mi się z poszczególnymi scenami ;)

Z pierwszej części VII faktycznie najlepsze "Obliviate", a co do soundtracków Pottera w ogóle - gorąco polecam ten z HP III, chyba mój ulubiony :)

kamillla_filmaniak

Lily's Theme , Obliviate , Severus and Lily

olove

Moim zdaniem Obliviate wymiata :) i Neville the Hero też okey xd

kamillla_filmaniak

Nie piosenka a utwór..

kamillla_filmaniak

oprócz wymienionych "potterowych" gorąco polecam soundtrack z filmu "Malowany welon" - hipnotyzujący! :)

kamillla_filmaniak

Bardzo lubie Desplata jednak jeśli idzie o OST do HP to najlepszy jest z Książę półkrwi Nicolasa Hoopera.

lagaj

najlepsze Insygnia cz1 i nie piosenki tylko score :)

użytkownik usunięty
kamillla_filmaniak

4 najlepsze:
- ,,Obliviate''
- ,,Voldemort's End''
- ,,Resurrection Stone''
- ,,Lily's Theme''

kamillla_filmaniak

Na większość utworów Desplat'a z Harry'ego nawet nie zwróciłem większej uwagi. Ale na pewno jest autorem najlepszego nienapisanego przez Williamsa, czyli Posągów. Pasuje do marszu figur, bo sam jest w tempie marsza. Do tego genialna Maggie Smith... to chyba jedyny wart oglądania fragment ostatniej części.

kamillla_filmaniak

Wim, że refleks mam szachisty, ale się wypowiem. Z soundtracków z HP7 najbardziej przypadły mi do gustu dwa "Snape to Malfoy Manor" i "Courtyard Apocalypse". Oba mają wyraźnie dramatyczny wydźwięk i się ich słucha bardzo przyjemnie.

kamillla_filmaniak

Utwór, utwór muzyczny, ale nie piosenka :)

użytkownik usunięty
kamillla_filmaniak

Lily's Theme bardzo klimatyczne ale polecam też Harry Surrenders budujące.

kamillla_filmaniak

Dragon Flight, Statues, The grey lady, Courtyard Apocalypse, Voldemort's end

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones