Alexis Dziena

Alexis Gabbriel Dziena

6,9
946 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexis Dziena

Alexis! Panna wyposarzona w bezledne cialo. Sprawdzcie sami ogladajac je przez te 15 niezapomnianych sekund w "Broken Flowers" Jarmuscha.

Lusylia_Humma

Wow no to mam banie - zaraz włączam Broken Flowers bo nie pamietam jej stamtąd a z tego co piszesz Lusylia Humma wnioskuje, że MUSZE sobie przypomnieć :D (hmm czyżby to ona grała tą roznegliżowaną córkę bodajże drugiej kobiety, którą odwiedza Bill Murray :))))). A poza tym właśnie kończe oglądać serial Invasion (jest świetny tylko dlaczego nie ma II serii :(( ) i stwierdzam, że Alexis oprócz tego, że jest utalentowana, także jest very very pretty (oraz "drobna i nęcąca" rzecz jasna hehe). Pozdro

salat

no dziewczyna jest naprawde słodziuchna^^ I ta "chwila" w Broken Flower hehe Zaniemówiłem, i to nie dlatego ze była w tej "kreacji'...no w sumie tak:D ale głownie chodzi mi o to ze to było naprawde nie do przewidzenia.

Lusylia_Humma

nikogo jeszcze nie zapamiętałem tak dobrze po tak małej roli ;D

Ohtar19

ze wzgledu na male cycki i owlosiona cipke?

dannyboi

A coś złego w małych cyckach i owłosionej cipce:)?

dannyboi

Cycki ma akurat ładne, niestety tyłek, przynajmniej w tej scenie, płaski i niekształtny.

Lusylia_Humma

O, tak! Fajnie tam zagrała ;-)

Jack_Harder

No pięknie gra tam pustaka ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones