Alicja Bachleda-Curuś

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/5636/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":7577,"rate":6.660815626237297,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/5636/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":82,"rate":8.402439024390244,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/5636/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":20,"rate":6.75,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/5636/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":3,"rate":6.333333333333333,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}}]
6,7
7 577 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Bachleda-Curuś
 • Albo idiotka albo pazerna na kasę, zresztą tak samo jak Justyna Kowalczyk. Reklamują imprezę,
  która będzie kosztowała polskiego podatnika olbrzymie pieniądze. Wiadomo, że lepiej wydać kasę
  na igrzyska, kiedy np. nasza służba zdrowia jest w stanie agonalnym. Co tam te tysiące pacjentów
  onkologicznych czekających w długich kolejkach na przyjecie do lekarza. To pikuś. Ważne, że przez
  miesiąc tempy lud będzie się podniecał imprezką, na której Polska nie ma najmniejszych szans
  zarobić, a wręcz przeciwnie koszty będą gargantuiczne...

 • the_men_from_okinawa Zgadzam się. Ta kobieta jest pazerna na kasę i sławę jak mało kto. Robi z siebie niewiadomo jaką gwiazdę i aktorkę a taka jest prawda że to beztalencie.

 • Filmoholiczka widzę, że ją dobrze znasz. koleżanka z klasy?

 • antygrafik Nie po prostu stwierdziłam fakt który jest oczywisty jeżeli obejrzy się chociaż jeden film z Panną Bachledą.

 • Filmoholiczka wiesz, widziałam chociaż jeden film z Panną Bachledą i jakoś "fakt", o którym wspominasz, nie jest dla mnie w żaden sposób oczywisty. pozdrawiam serdecznie.

 • antygrafik Nie znam osobiście ani nieosobiście ani ABC ani Filmoholiczki, ale stwierdzam dokładnie to samo co ta druga rzeczona tutaj.

 • the_men_from_okinawa Eee, może coś zarobimy ;))

 • siasiarzyna Dla mnie jest oczywisty aż za bardzo :]

 • siasiarzyna jak na Euro 2012 ;)

  zastanawiające, że tyle czasu mięło od Euro, a nikt z naszych rządzących jakoś nie chwali się bilansem tej imprezy

  cisza jak makiem zasiał :D

 • the_men_from_okinawa Bachleda, jako tylko bardzo przeciętna aktorka w żaden sposób nie zasługuje na promowanie Krakowa i zgarnianie za to takiej kasy. Cała jej "kariera" jest dobrym przykładem na to, jak można wypromować beztalencie dzięki układom.

 • the_men_from_okinawa Też uważam, że olimpiada w Polsce to byłoby nieporozumienie. Jednak euro nam pomogło, raz że przyśpieszyło to budowę wielu dróg, a dwa że w końcu nie śmieją się z nas w europie patrząc na nasze stadiony. A taki Stadion w Warszawie robi dalej wrażenie i zarabia na siebie. Inna sprawa to koszty tych stadionów, bo kosztował 1,6 mld złotych, dla porównania nowy piękny stadion atletico madrit kosztował 800 mln złotych. Co nie oznacza, że inni jeszcze bardziej nie tracą pieniedzy bo stadion Totenhamu to koszt 800 mln funtów :)

 • the_men_from_okinawa Właśnie potwierdzam na szczęście nie musze korzystać z poradni onkologicznej ale weźmy np drogi i okuliste kolejki jsk stad do wieczności