Alicja Bachleda-Curuś

6,6
8 926 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Bachleda-Curuś

może ktoś dobrze poinformowany mi powie jaką karierę zrobiła za oceanem Pani Alicja?
tyle krzyku, rozdmuchu medialnego, ale czego wymagać od głupich i dennych mass
mediów. Wracając do tematu, co Pani Alicja osiągnęła konkretnie i rzeczywiście? bo ja tylko
wiem , iż dotychczas rozkraczyła się jakiemuś aktorowi i obecnie reklamuje szampon do
włosów w Polsce, ale nie jestem na bieżąco z filmową materią, więc może umknęło coś
mojej uwadze, lub nieustannie, o rozpaczy, nadal ucieka....przecież to taka wybitna aktora, barwna i
porywająca osobowość, niezwykle ciekawe interpretacje ról, w które się wciela, oraz zawsze
tyle wnosi do filmów oraz spektakli w, których występuje.

arachnoidea1

Ona nie zrobiła żadnej kariery i w Polsce jest rozchwytywana tylko dlatego, że spała z Farrellem. Z polskich aktorek karierę zrobiła tylko Scorupco i Pacuła i nie ma się co oszukiwać. Ani Rosati, ani Bachleda-Curuś żadnej kariery nie zrobią. To że zagrała w jakimś podrzędnym amerykańskim filmie o niczym nie świadczy.

arachnoidea1

też tak uważam

moni15

tylko, że wiecie co, ona jest tam rozpoznawalna wśród ludzi i oni nie tylko mówią o jej romansie z Colinem, tylko porównują ją do Jessicy Lange. co do Pacuły to ona zrobiła największą kariere w Hollywod, czy ja wiem czy Scorupko? Park Gorkiego z Pacułą jest świetny nie na darmo dostała nominacje do Złotego Globu, swego czasu ta rola wzbudziła duże zainteresowanie wśród grona filmowców ameryańskich!! No Negri oczywiście była też Kamińska o której nikt nie mówi!

arachnoidea1

Karierę ? Hehe uśmiałam się. Jedyny film oprócz Pana Tadeusza ( osobiście wolę w płynie ) który oglądałam to jakiś niemiecki szmatławiec w którym nie była nawet całkiem ubrana. Ona się do tego po prostu nie nadaje.

sweetgirl_fw

Polecam Ci film Handel (Trade) ze świetną moim zdaniem rolą Alicji. Choć obawiam się, że mamy całkiem innym gust, bo ja osobiście wolę Pana Tadeusza na ekranie. Ten w płynie mocno zmienia percepcję.:)

e_koneserka

po co piszesz ten sam tekst w każdym temacie ? To jest równie nudne jak ABC

sweetgirl_fw

jeśli ABC Cię nudzi, to co robisz na jej stronie?

e_koneserka

nudzi mi się :P

sweetgirl_fw

no cóż, chyba każdy spędza swój wolny czas jak lubi, więc życzę Ci miłego nudzenia się:)

e_koneserka

dzieki :) odwiedze jeszcze hane srane i parę innych głąbów :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones