Alicja Bachleda-Curuś

6,6
8 929 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Bachleda-Curuś

No i co niektorzy chcecie od niej. Moim skromnym zdaniem pasuje do Farrella ;)) oby wreszcie sie przy jej boku ustatkował ;P ludzie to jest Polkaaa heeeej ;D

carla200

Zgadzam się. Są ze sobą już dość długo i wkurzają mnie komentarze, że złapała go na dziecko. Może dziecko nie było planowane, ale nie wierzę, że Alicja posunęłaby się do tak haniebnego czynu jak usidlanie faceta w ten sposób. Ta dziewczyna ma klasę, ciężko pracuje, nigdy nie była prowodyrką żadnego skandalu. Ona i Colin tworzą bardzo ładną parę. Cenne jest też to, że dziewczyna utrzymuje się w Stanach dzięki wyuczonemu zawodowi, co jest trudne nawet w Polsce (żeby daleko nie szukać - Agnieszka Krukówna, świetna aktorka, której w filmach nie ma). Zdolna i ładna dziewczyna. Życzę jej powodzenia!

Lotta_Rosie

Jasne... Ja myślę, że niektóre komentarze są spowodowane tym, iż po prostu zazdrość zrzera , że dziewczyna daleko zaszła i może jeszcze tak wiele osiągnąć... Dla mnie zawsze wydawała się taka normalna i naturalna. Naprawdę Ala w porównaniu z niektórymi aktorkami , które zrobiły karierę i teraz uważają się za wieeelkie panie jest ok :)

carla200

Ala jest piękna i ma klasę. Udało jej się w życiu, w Polsce nie tak łatwo się to wybacza. Na szczęście takie komentarze nic dla niej nie znaczą, pewno w ogóle ich nie czyta, co nie zmienia faktu, że ręce opadają na ludzką zawiść.

Hevpan

Oglądałam dzisiaj wywiad Alicji z Kingą Rusin. Trochę mnie zmartwiło jedno: Alicja wcale nie wygląda na szczęśliwą. Rozmawiała tak jakby.. hm no nie wiem jak to ująć. Poza tym, niestety żyje teraz w cieniu Collina. To przykre, bo ta aktorka naprawdę zasłużyła na coś lepszego.

sikorka94

bo taka prawda jest nawet nieraz widać w tv ,że ten związek jest na siłę !daję górą 2 lata! i nie bądźcie tu niektórzy naiwni że ,,nie nie alicja by nie złapała chłopa na dziecko,, ta jasne jasne przecież to widać odrazu ! szopka i tyle nie miłość !

carla200

dokladnie tak jak piszesz wygladaja razem pieknie do tego łaczy ich fizyczne podobienstwo.

teksty w stylu ze ona "zlapala na dziecko" to jakas totalna porazka XXI w, Uwaga faceci tez mają mózg, wiedzą jak się robi dzieci i o prezerwatywach też mają pojęcie.

dziewczyna pracowala kilka lat na to by osiągnąć sukces i tak naprawde nim zagrała z Farellem miala juz na koncie film Handel!

ech ta ludzka zawiść

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones