Alicja Bachleda-Curuś

6,6
8 912 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Bachleda-Curuś

wyjątkowo za nią nie przepadam. Jest beznadziejna,nie umie się porządnie wczuć w rolę i ma spojrzenie jak taki ułom :P
Zerio oryginalności, i tak jak ktoś juz wspomniał : jest sztuczna oraz sztywna.

g_charlotte

staram się nie uprzedzać do ludzi jak ich nie znam ale w tej dziewczynie jest coś takiego że nie mogę na nią patrzeć. W Panu Tadeuszu jako Zosia była beznadziejna. I ten jej nawiedzony głosik..makabra

Absynt_Ariena

Zgadzam się. Ta kobieta jest skrajnie wręcz odpychająca, ma w sobie tak ogromne pokłady antypatii, że nawet gdyby była super aktorką (co jej na szczęście nie grozi) to i tak nie mógłbym na nią patrzeć. Może gdyby była chociaż trochę ładniejsza ale.... ta końska twarz i tępe spojrzenie dyskwalifikują ją już w przedbiegach. Jej wybujałe ego jeszcze bardziej pogrąża ją w moich oczach bo stanowi tak oczywisty kontrast dla jej "talentu"

kislav79

amen

g_charlotte

Ja też jej nie znoszę bo jest brzydka i nie ma za grosz talentu

ferdek_5

ferdek , nie rozumiem Cię czemu poświęcasz tyle czasu aktorce, której nie lubisz. Ten post został napisany w 2005 roku, długo go szukałeś?

e_koneserka

hehehehe dobrze napisałas e_koneserko a wracajac do tematu uważam że Alicja ma duży talent i potrafi grać gdyby była słaba nie przebiła by sie w Holywood a z tego co widze cały czas gdzieś gra ;)

Olimpia_Delacour

Nie no, trochę zalatuje hejtem tutaj. ABC jest atrakcyjna, kiedyś nawet bardzo. Niestety pobyt w USA zrobił swoje i nawet jak nie operacje to przede wszystkim make up oraz cała maniera, którą pokazuje w wywiadach sprawia, że jest zupełnie nieprzekonująca i po prostu sztuczna.

Co do gry aktorskiej... no cóż, niespecjalnie wyszło jej, widać że chciała zostać gwiazdą wielkiego formatu. Zamiast tego znany aktor nadmuchał jej brzuch, a Hollywood jak nie był nią zainteresowany tak nie jest(bo nie zagrała ani licznie ani w znanych produkcjach w USA). Stąd też wróciła na rodzimy rynek gdzie ma pewną markę(ma rolę w nowej produkcji historycznej choćby). Nie powiem aby mnie urzekała swoją grą, ale też nie ma jakoś tragedii. Być może jeszcze stworzy jakąś świetną kreację, czas pokaże.

Olimpia_Delacour

Gra gra ,jest grana cały czas.

Olimpia_Delacour

"i potrafi grać gdyby była słaba nie przebiła by sie w Holywood"- to nie ma nic do rzeczy. W Holywood jest mnóstwo ładnych anty-talentów. To, że ktoś się znalazł w Hollywood nie świadczy jeszcze o tym, że jest dobry.

chinski_ryz

hm...oczywiście każdy może mieć własne zdanie co do talentu Alicji a co do grania w Holywood to pierwszego lepszego aktora nie biorą tylko musi przejść castingi na których wybierani są tylko zdolni aktorzy zresztą patrzeć wstecz w historie Polskich aktorów i aktorek mało który z nich sie przebił

Olimpia_Delacour

co Ty bredzisz.. Akurat tam talent bardzo pomaga, ale na pewno nie zalatwia sprawy. Liczą sie głównie konekcje i wejścia. To jest zamkniete srodowisko, ktore nie wpuszcza w swoje grono byle kogo z ulicy, choć by był nie wiem jak utalentowany. Te czasy juz mineły. A Alicja po prostu jest słabą aktorką/piosenkarką. Tylko i wyłącznie w Polsce moze cokolwiek zrobić bo niestety w Stanach jej wujek nie jest na liscie najbogatszych ludzi ;) tyle na temat

LaRRy_LuRRex

Każdy może mieć własne zdanie, zresztą talent też się liczy bo nie wszyscy mają znajomości

Olimpia_Delacour

"a z tego co widze cały czas gdzieś gra ;)"

To wspaniała wiadomość! Jeżeli masz takie informacje, to podziel się i powiedz, gdzie jeszcze gra, poza oczywiście tymi wszystkimi 14 filmami :D

g_charlotte

brawo, a ode mnie 1/10 dla pani curuś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones