Alison Carroll

Alison Laura Carroll

6,4
7 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alison Carroll

powinna zagrać w kolejnym Tomb Raiderze.

pilek01

Podpisuję się pod tą opinią. :)

Nie wiem jak wygląda wachlarz jej zdolności aktorskich, ale z zadaniami czysto sprawnościowymi powinna sobie dać spokojnie radę.

Poza tym znacznie przyjemniej mi się na nią patrzy. Nie mam nic do Jolie, ale moich preferencji to nie zmienia - w nowym "Tomb Raiderze" chcę zobaczyć Alison. :)
----------------
Dla nie wtajemniczonych jej zdjęcia jako Lary Croft - http://www.laracroft.pl/alison.htm

Khaosth

Jeden ch*j tylko w innym opakowaniu... Ktokolwiek nie zagra nowej Lary bedzie to ładna, wysportowana laska z duzym biustem. Mi najbardziej by pasowala Rhona Mitra, chociaz Carroll tez daje rade ^^

bob_Lazar

Nie prawda ją tez wiedz w tej role Carroll po za tym jest ona dobrze wygimnastykowana nie jest to jakiś jej debiut w tej dziedzinie a brzydka na pewno nie jest jet śliczna a po za tym jak powstanie film to nie z Jolie bo to był po prostu lipa filmy z jej udziałem chodzi mi tu lipa ale w filmach o Larze może ona sie sprawdzić powinni dać jej szanse ............

buterfly

Żal i jeszcze raz żal.... po pierwsze ta kobieta nie ma biustu ^.^ i widać to na jej sesjach zdjęciowych w bikini. Magia! W bikini jest płaska jak decha :> ale czego nie robią wkładki sylikonowe. Nie mówiąc już o tonie photoshopa, aby zmienić jej mało urodziwą twarz. Aby zagrać rolę Lary w filmie musiałaby chyba oszołomić mnie niesamowitą grą aktorską i... niezłym retuszem....Nie pasuje do Lary kompletnie. Może i umie się wyginać, ale chyba powinna też jakoś wyglądać..

Julisan

Raczej nie Ciebie oszołomić, tylko producenta jak już. ;)

Co do wyglądu - już się wypowiedziałem. Wolę Alison niż Angelinę, bo zwyczajnie bardziej mi się podoba i jest podobniejsza do Lary od Jolie. I gdzie tu ten żal? Gdzie Photoshop na zdjęciach z imprezy promocyjnej? Tam była piękna.

Khaosth

Ona jest zaje*bista.Mógłbym na nią patrzeć godzinami.Cały czas tylko o niej myślę.Nie mogę się na niczym skupić.Nie wiem co się ze mną dzieje.
A tu wygląda po prostu obłędnie:
http://dziendobry.tvn.pl/video/lara-croft-w-polsce,1,newest,2177.html

Julisan

do Julisan a wyobrażasz sobie starą Angelinę Jolie w Tomb Raiderze bo ja jakoś nie photoshop nie rozśmieszaj mię proszę ciekawe gdzie go widzisz ??? następna bujda wkładki sylikonowe sama jesteś żałosna a przez ciebie przemawia sama zazdrość a te zdjęcia o które co rozchodzi to widziałem i moim zdaniem ma piękne ciało Angelina Jolie po prostu jest za stara na granie Lary a Alison na pewno dała by rade .

buterfly

exactly

marcin_lendzion

Pytanie teraz tylko jak wypadłaby aktorsko - Bo można mieć różne uwagi teraz do Alici, ale raczej nie o jej grę aktorską .

Julisan

A zamknij sie.Cycki to nie wszystko.Ona jest prze-pie-kna.

dominik9051

damn straight

użytkownik usunięty
pilek01

Popieram. Widziałem jej filmy z sesji zdjęciowych dla reklamy gry Tomb Raider . Dawała rade . Wysportowana , z tego co wiem potrafi posługiwac się bronią . Rewelka . Tylko silniejszy makijaż i spokojenie może grac .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pilek01

TO SAMO MIAŁEM NAPISAĆ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones