Alona Tal

7,0
498 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alona Tal

Alona Tal jest świetną aktorką. nie wiem dlaczego dużo osób jej nie lubi. to chyba przez to, że się podwalała do Deana. Jako Jo była rewelacyjna i jako Meg takze. Postać Jo Harvelle nie pojawi się już w serialu chociaż Jensen Ackles powiedział, ze zrobi wszystko aby Alona wróciła do obsady. Podobno producenci nie byli zadowoleni z postaci bo Jo, która miała być dziewczyną Deana wygladała bardziej jak 14-letnia siostra Winchesterów.

tess_harding_2

Żałuję, że jej nie ma.
Lubiłam jej postać, i zdecydowanie pasowała do Deana.
Wolałabym ją niż te dwie-Bele i Ruby :/

użytkownik usunięty
Impresja666

Hm...jej postać nie była zła,ale obdarzono ją niezwykle irytującymi cechami charakteru.Co do Deana,według mnie zupełnie do siebie nie pasowali.Co do Ruby i Beli.Fakt,Bela jakoś mi nie podpasowała,za to Ruby tak (najbardziej za czasów Katie Cassidy).
Jednak gdyby Alona tzn. Jo pojawiła się jeszcze w kilku epizodach już jako samotna i zbuntowana łowczyni mogłoby coś z tego być.Mam tylko nadzieję,że nikt nie będzie z niej na siłę robić dziewczyny Deana bo to absurdalny pomysł.

tess_harding_2

Ale przecież Jo nie podwalała się do Deana- raczej na odwrót :) szkoda, że jej już nie będzie. [obecnie powoli kończę sezon 6.]

tess_harding_2

No wlasnie jak dla mnie dla Deana bardzo pasowała. Drobna, ładna, zgrabna i zadziorna jak diabli. Uwielbiałam jej postać... Ale fakt, wiele osób jej nie lubi bo właśnie bardziej widzieli ją jako siostrę Winchesterów... Chociaż trochę tego nie czaję.. Lepsza jakaś seksbomba albo Darkness dla Deana? No nie sądzę... A Dean z pierwszych sezonów sam miał ok 27 lat, więc bez przesady... :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones