Alyssa Milano

Alyssa Jayne Milano

7,4
3 535 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alyssa Milano

w którym sezonie czarodziejek alyssa podobała wam się najbardziej, bo ja uważam, że najładniej wyglądała w 3 sezonie i na początku 4 sezonu do póki się nie obcieła. natomiast od połowy 4 sezonu aż do końca 6 sezonu wygląda brzydko

boy1000

ja tez tak uwazam

boy1000

Ludzie, uspokójcie się z tymi czarodziejkami!! Alyssa grała w wielu filmach i serialach i uważam, że najlepiej wygladała w 'Wisegal', 'Buying the Cow', 'Hugo Pool' i serialu 'My Name is Earl' :)

LukC

ale te seriale czy filmy nie są w polsce aż tak znane. :p

wg mnie najlepiej wyglądała w blond włosach (czyli jak poznała cola) i na samym początku

Jake14

W każdym sezonie wyglądała ładnie ;)
W 6 też dobrze ,szczególnie pod koniec;)
Pięknej kobiecie w każdej fryzurze ładnie ;D

Blair

też tak uważam!!!!!!!!!!!
Myślę, ze w krótkich wygladała bardzo seksownie, ale całkiem urocza była na samym początku...i w odcinku w którym zamieniła się w nastolatkę w 6 sezonie ,,hyde school reunion'' hehe (żart) ;)))

boy1000

Alyssa najładniej wyglądała w 2 i 3 sezonie
pozdrawiam fanów Alyssy

boy1000

w ósmym najbardziej mi się podobała.

DMK_

heh nie chce tu nikogo obrazic ale musze przyznac ze ja bym ja 'grzmocił' nawet łysa:P

boy1000

a moim zdaniem w krótkich jej bardzo do twarzy :)

Teja

Najładniej wyglądała w 5 sezonie, ale w krótkich też jej ładnie.-;))

kathi154

w 6 sezonie była najbardziej ponętna i sexy...

boy1000

w krótkich była bardzo seksowna!!!!!!! do twarzy jej z tą fryzurką która ma obecnie na zdjeciu, ślicznie w niej wyglada...;))

Donna_Piper_Halliwell

Najlepiej oczywiście wyglądała w 3 sezonie i w połowie 4. W 2 również była bardzo seksowna. Ja również uważam że niepotrzebnie ścięła i przefarbowała włosy. W blondzie wyglądała świetnie.

Ale to na tym zdjęciu które jest obecnie na filmwebie również super się prezentuje. ;)

BartekXY

To chyba jedno z jej najseksowniejszych zdjęć
http://z1.przeklej.pl/prze2461/ef9a0702000549e44b656a92

BartekXY

Według mnie najlepiej wygląda w 5 i 8 sezonie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones