Amanda SeyfriedI

Amanda Michelle Seyfried

7,9
36 234 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Seyfried
Kinia _film

100 Lat!!! Wielki talent:)

yakubu_filmweb

dziekuje wam kochani, zyczenia napewno sie przydadza :)

akro


sto lat ;]

akro

ty jesteś je.bnięty czy tylko udajesz dziecko z dałnem? co za prosty cham bez szkoły, współczuję twoim rodzicom pryszczaty trollu:( żal.

Mothyff

widzisz kur.wo jaki jestes poj.ebany, sam piszesz : "a ty co robisz w tej chwili? jesteś 3 razy gorszym i głupszym trollem najwidoczniej gdyż ja wszedłem w twój 1 temat żeby zobaczyć twoją głupotę a ty w moje 4 ! ty debilny debilu PRZESTAŃ TROLLOWAĆĆĆ!!!"

A co ty teraz robisz poje.ba.ncu, jaki glupi troll o boze nie wierze, sam wlazisz w moje tematy i co powiesz nie jestes poje.bany? trollu do jamy!!!

akro

na pewno nie tak jak ty głupi trollu z ciężkim dałnem, zarzuca mi to co sam robi! co za debil! idź się leczyć popaprańcu!

Mothyff

nie musze uzywac zadnych argumentow przeciwko tobie bo sam najezdzasz na siebie w tym poscie: "a ty co robisz w tej chwili? jesteś 3 razy gorszym i głupszym trollem najwidoczniej gdyż ja wszedłem w twój 1 temat żeby zobaczyć twoją głupotę a ty w moje 4 ! ty debilny debilu PRZESTAŃ TROLLOWAĆĆĆ"

Takze gadaj zdrow glupi trollu, moglbys wytykac komus cos ale samemu w takim razie musialbys byc bez skazy a tak jestes faryzeuszem ktory najezdza na kogos a sam robi to samo, glupi cwel

akro

ty tępa cioto - zacząłeś się czepiać o to co sam robiłeś bo ku.rwo wiesz dobrze że nie działa opcja edit ale chciałeś zabłysnąć niestety nie udało się i teraz w odwecie trollujesz i trollujeszi nie mogę się ciebie pozbyć wrzodzie na dupie.

Mothyff

dla ciebie jedynym wyjsciem jest pierd.olniecie sie pod nadjezdzajacy pociag, samochod, ewentualnie skok z wysokiego pietra innego wyjscia dla takiego debila nie widze

akro

a ty idź o 20 obejrzeć z mamusią i tatusiem filmik 12 letni nieudaczku życiowa łajzo je.bana ruro do dymania w du.psko.

Mothyff

dumny jestes z siebie, ze nakrzyczysz na 12 latka, chocbys bardzo chcial to jako 12 latek nie mozna o mnie powiedziec nieudaczniku lub zyciowa lajzo, to bardziej pasuje do ciebie 30 kilku letniego jak zes gdzies napisal, singla jak zes gdzies napisal, bez perspektyw szukajacego checi zaistnienia chocby na durnym filmwebie i chcacy dopiec nawet takiemu dzieciakowi jak ja, naprawde musisz byc z siebie dumny

akro

takie zepsute zło jak ty trzeba niszczyć w zarodku!

Kinia _film

W nawiązaniu do filmu "wyścig z czasem" 1000 lat :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones