Amanda SeyfriedI

Amanda Michelle Seyfried

7,9
36 234 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Seyfried
Anaissa

Chloe.

Anaissa

Valerie

Anaissa

erotyczne przygody amandy ha ha ha no nie moge teraz powinnaś pomyślec co za ham nie po prostu jest ładna ale słaba w filmach nie słaba aktorsko dobra bo mnie zjecie hej.

Anaissa

Chloe,Zabójcze ciało i Mamma mia,nie mogę się doczekać Lovelace:)

Anaissa

Wszystkie te co widziałam ale najlepsza to Listy do Julii i Dziewczyna w czerwonej pelerynie

Ama97

mówisz poważnie?

adamstencli

nie że wszystkie filmy z nią widziałam tylko te co widziałam to dobrze w nich gra, tak mówie serio. Pewnie zaraz mnie skomentujesz że to bez talencie ale taka jest moja opinia że jest dobra :) pozdrowienia ;p

Ama97

ja również uważam, że Amanda w każdym filmie zagrała świetnie, ale według mnie najlepiej wypadła w Mamma Mii. rola Sophie pasowała do niej idealnie!

freffy

b.ładnie śpiewała :p

Ama97

Zrozumiałem o co chodziło w Twojej wypowiedzi i też absolutnie nie uważam Amandy za beztalencie. Uważam, że to bardzo dobrze zapowiadająca się aktorka, która wiele osiągnie.
Po prostu role, które uznałaś za jej najlepsze są według mnie jednymi z najbardziej przeciętnych, stąd moje zdziwienie.

adamstencli

aa :) no każdy uważa inaczej ")

użytkownik usunięty
Anaissa

Dziewczyna w Czerwonej Pelerynie, Chloe, Mamma Mia itd...

Anaissa

W Wyścig z czasem

Anaissa

Listy do Julii, Zaginiona

precious7

zaginiona, dear john.

gosiaa_filmweb

Sylvia Weis z Wyścigu z czasem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones