Amanda SeyfriedI

Amanda Michelle Seyfried

7,9
36 234 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Seyfried
elena3

Dokładnie mam tak samo. Nie lubię jej a sumie nic do niej nie mam i jej nie znam...

eowine

Tak zwyczajnie jej nie trawię.

elena3

no wiem, taka żaba z tymi oczami :D

eowine

I wydaję mi się,że cały czas gra te same postaci,tj.głupie szm.ty na wydaniu.

elena3

Teraz będzie grała Cossette wiec bez obrazy bohaterki mojej ulubionej ksiązki

eowine

:-)))))))

eowine

żaba??!! Oczy to ona ma śliczne..

anettbya

Dla mnie żaba. Ma wystające gałki oczne a do tego jej urok na mnie nie działa.

eowine

Jest śliczna, a te oczy dodają jej tylko uroku.

anettbya

Twoja opinia. Ja uwazam inaczej.

eowine

ja uważam że jest śliczna ale de gustibus est non disputandum

eowine

Bez przesady...

eowine

nie wiem co wy od niej chcecie. to jest jedna z moich ulubionych aktorek

elena3

Też tak mam. Moim zdaniem ma w sobie coś pretensjonalnego.

elena3

bo jest brzydka

piochux

Bo jesteś kretynem.

elena3

Jw.

elena3

Ja też za nią nie przepadałam, ale obejrzałam z nią kilka filmów, które raz jeszcze bardziej budziły we mnie nienawiść do niej, a drugie łagodziły :D

Angela4b

Ja ją ubóstwiam od "Zabójczego Ciała" przy czym cała produkcja była dosyć denna, za to strasznie podobały mi się sceny ze szpitala psychiatrycznego, pokazała całą furię i szaleństwo swojej bohaterki.

mystic.

Nie oglądałam tych filmów, więc nie wiem :P

elena3

ja tez za nia nie przepadam jest wreczo kropna i tyle!!

iwona1996

O Matko, nie lubicie Jej z jednego prostego powodu: jesteście zazdrosne, Ona jest piękną, odnoszącą sukcesy aktorką a przed Wami lustra pękają.

Godfather99

Ja jej też nie lubię! A jestem gościem. Chociaż zaraz mi ktoś zarzuci homoseksualizm... bo nie podoba mi się żabia pani. Nie nazwał bym jej piękną. Nie da się na nią dłużej patrzec. Jej warszat aktorski jest zerowy i oszpeca mi każdy jej film. Ta pani ma urodę zielonego ufoludka z Marsa, a na ten typ "urody" jestem uczulony. Fakt, jej wielkie oczy mogą się podobac, ale w połączeniu z resztą komponują się w alienowską całość. Narzeczona ET. A propos, pretensjonalna strasznie, mogłaby grac Czarodziejkę z Księżyca. Dark side of the Moon.

elena3

a mi jej uroda nie przeszkadza, ale sama gra..może nie jestem jakimś znawcą, ale np w "dear John" jak dla mnie zagrała strasznie. poza tym, że arcy-wkurzająca bohaterka filmu, to Seyfried pogłębiła to swoją beznamiętną grą..

elena3

Ma wielkie nozdrza, ciekawe czy umie z nimi oddychać pod wodą?

rpd0

xD śmiechłem

elena3

To raczej temat na psychoterapie a nie filmweba:D:D:D

elena3

Może podświadoma zazdrość moje panie? ;)

harry_rabbit

Na to wygląda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones